اخبارخراسان رضویدسته‌بندی نشده

شورای اقامه نماز پالایشگاه گاز شهیدهاشمی نژاد سرخس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، جلسه شورای اقامه نماز پالایشگاه گاز شهیدهاشمی نژاد سرخس با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، مدیرعامل و اعضای شورا سه شنبه بیست و هشتم فروردین ماه برگزار شد.

در ابتدای جلسه دبیر شورای فرهنگی پالایشگاه گاز شهیدهاشمی نژاد ‏گزارشی از اقدامات فرهنگی، قرآنی و نماز در این مجموعه و در شهرک مسکونی برای پرسنل و خانواده بخصوص نسل ‏نوجوان و جوان انجام میگیرد ارائه همچنین به مساعدت و خدماتی به مدارس و مساجد در مجموعه و روستاهای همجوار ‏که وجود دارد اشاره کرد.

فیضی مدیر عامل پالایشگاه گاز شهیدهاشمی نژاد سرخس گفت: با عنایت به شعار سال ۱۴۰۲ که مقام معظم رهبری مطرح کرده بودند اتفاقات خوبی در ‏آن سال با همت مهندسین و پرسنل انجام گرفته و رشد تولید بسیار بالا بوده است.

سپس در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته شده در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نماز یادآور شد: با عنایت امام هشتم(ع) این مجموعه در توجه به تقویت فرزندان و ‏خانواده در حوزه مباحث دینی و تربیتی همت بیشتری داشته و دارد و این نتیجه اعتقاد و همدلی مجموعه و مدیریت هایی است که ‏به نتایج تاثیر گذار دیانت و تربیت دینی در بالابردن کمی و کیفی وظایف باور دارند.

وی ادامه داد: و این حرکت را بادقت و با عنایت انجام ‏گرفته لذا از این تلاش تشکر می گردد لکن آموزش های دینی این باور را بر ما تاکید دارند که توقع و ایستادگی برای انسان مطلوب ‏نیست باید همیشه در راه رشد و پویایی حرکت کنیم بر این اساس با ارزیابی و هم اندیشی برنامه موثر و جذاب تری در حوزه ‏نماز و قر آن برای سال ۱۴۰۳ برنامه ریزی کنیم و در این عرصه از نو آوری و قالب های جدید را فراموش نکنیم و نسل نو را ‏در الویت قرار دهیم.


سبحانی نیا افزود: برنامه های خود را از جهات مختلف یقینا اولویت گذاری کنیم و به این مسئله توجه کنیم آنچه که برای انجام تکالیف واجب است و ‏آنچه که برای زندگی لازم است و دقت کنیم که فعالیت ها پوشش بیشتری در برمی گیرد و در مسائل فرهنگی نیز بر این باور باشیم ‏که انجام فعالیت های فرهنگی که زمینه علاقمندی و ایجاد انگیزه را بیشتر می سازد خود باید دانش، بینش و مهارت ‏لازم را برای وظیفه در خود بروز نماید.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی اظهار کرد: ستاد اقامه نماز آمادگی دارد در راستای تفاهم نامه بومی شده، اسناد بالادستی و وظایفی که ابلاغ شده با همکاری و ‏مشارکت در حوزه های محتوای آموزشی مربیان و مدرسین متخصص و دیگر موارد با این مجموعه همکاری کند.


در ادامه هریک از اعضا نظرات خود را مطرح کردند و در پایان ضمن امضا تفاهمنامه بومی از فعالین حوزه نماز تقدیر به عمل آمد. ‏

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا