اخبارمعاونت ‌برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی

معرفی دستگاه های برتر نمازی به ستاد مرکزی جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، سید علی مهدیان معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی، در گفتگو با خبرنگار مدیریت روابط عمومی، گفت: وزارت کشور و سازمان راهداری و‌حمل و نقل جاده ای به عنوان دو دستگاه برتر نمازی از سوی ستاد اقامه نماز به دبیرخانه ستاد مرکزی جشنواره شهید رجایی معرفی شدند.

وی گفت: با عنایت به دستورالعمل اجرایی جشنواره شهید رجایی که با هدف تکریم خدمت صادقانه، انقلابی و موثر به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ شده است، دستگاه های برتر در شاخص های عمومی و اختصاصی طی مراسمی با حضور رئیس جمهور مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

مهدیان افزود: شاخص ترویج و‌ توسعه فرهنگ اقامه نماز یکی از شاخص های عمومی عملکرد دستگاه های اجرایی می باشد که میزان تحقق آن توسط هیات های ستاد اقامه نماز در مرکز و استان ها به عنوان تنها نهاد حاکمیتی و تخصصی در این حوزه مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: در ارزیابی عملکرد اقامه نماز دستگاه های اجرایی در سال ۱۴۰۱ قریب به ۶۸۵۰ گزارش عملکرد واحدهای تابعه دستگاه های اجرایی در سه سطح حوزه های ستادی، استانی و شهرستانی مورد ارزیابی قرار گرفته است و در مجموع از میان دستگاه های با ماهیت مدیریتی، امنیتی و قضایی وزارت کشور و از میان دستگاه های با ماهیت زیربنایی و توسعه زیرساخت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به عنوان دستگاه های برتر نمازی از سوی ستاد اقامه نماز به دبیرخانه ستاد مرکزی جشنواره شهید رجایی معرفی شدند و بنا به تصویب ستاد مرکزی جشنواره شهید رجایی در جشنواره شهید رجایی ۱۴۰۲ از وزارت کشور تجلیل به عمل آمد.

معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز در پایان عنوان کرد: از سایر دستگاه های شایسته تقدیر در سی امین اجلاس سراسری نماز معرفی و تجلیل خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا