اخبارمعاونت ‌برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی

اعمال شاخص اقامه نماز در بخشنامه هجدهمین جشنواره شهید رجایی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، سید علی مهدیان معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز در گفتگو با خبرنگار مدیریت روابط عمومی، از اعمال شاخص اقامه نماز در بخشنامه هجدهمین جشنواره شهید رجایی خبر داد.

مهدیان گفت: در راستای تحقق مفاد ماده ۱۴ آئین نامه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز، مصوب هیات وزیران مبنی بر تکلیف به سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص ارزیابی عملکرد مدیران کشور در حوزه اقامه نماز، این شاخص اعمال شد.

وی افزود: طبق توافق به عمل آمده با مسئولین ارزشیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در سازمان اداری و استخدامی، در سال ۱۴۰۲ در ملاک ها و شاخص های جشنواره شهید رجایی، شاخص اهتمام و عملکرد اقامه نماز به عنوان یک شاخص ویژه مورد توافق قرار گرفته است.

معاون برنامه ریزی و نظارت ستاد اقامه نماز، یادآور شد: این مهم در بخشنامه ابلاغی از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور به استانها ابلاغ شده است

وی خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم در جشنواره های استانی شهید رجایی نیز این شاخص را به عنوان یکی از شاخص های ویژه مد نظر مسئولین امر قرار بگیرد.

مهدیان تصریح کرد: امسال دومین سالی است که ستاد اقامه نماز توانسته است در جشنواره شهید رجایی شاخص اقامه نماز را اعمال کند و ان شاالله بعد از ارزیابی انجام گرفته نتایج به اطلاع سازمان اداری استخدامی خواهد رسید و دستگاه برتر نمازی در سال ۱۴۰۲ و جشنواره شهید رجایی ۱۴۰۲ معرفی خواهد شد.

بخشنامه هجدهمین جشنواره شهید رجایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا