اخبارتهران

دیدار دبیر شورای اقامه نماز بنیاد شهید تهران با سرپرست ستاد اقامه نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین حسین زاده دبیر اقامه نماز بنیاد شهید تهران با حجت الاسلام و المسلمین بهشتی سرپرست ستاد اقامه نماز استان، در تاریخ نهم اسفند ماه در دفتر استان برگزار شد.

در ابتدا دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد شهید شهر تهران گزارشی از وضعیت و عملکرد بنیاد شهید در ترویج فرهنگ  اقامه نماز را در واحد های تابعه  تشریح کرد.

وی گفت: بایستی با نظارت و برنامه ریزی و توجه ویژه بتوانیم نسبت به افزایش کارکنان و حضور در نماز جماعت دستگاه ها توجه  بیشتری صورت گیرد.

در ادامه دکتر بهشتی ضمن تشکر از اقدامات و فعالیت های دبیر اقامه نماز بنیاد شهید تهران گفت: بایستی اولین کارمان این باشد که بتوانیم پرچم نماز را برافراشته نگه داریم  و اگر در این راه موفق شویم می توانیم باقی  کارها را به نحو شایسته ای  به انجام برسانیم.

وی گفت: در بنیاد شهید هر کاری که در توان ما می باشد از جمله بحث آموزش کارکنان و خانواده ها و روحانیونی که در اختیار دارید، خانواده شهدا و فرزندانشان، می توانیم دوره های توانمند سازی و آموزشی داشته باشیم و می توانیم در بحث نماز، مهدویت و تفسیر و با توجه به تجربه ای که داریم محتوا و اساتید برجسته ای را برای تدریس در بنیاد شهید  داشته باشیم.

حجت الاسلام بهشتی در ادامه گفت: ما می توانیم به امامان جماعت واحد های تابعه محتوا بدهیم تا در بین نماز پنج دقیقه ای  بیان داشته باشند.

دیدار دبیر اقامه نماز بنیاد شهید شهر تهران با سرپرست ستاد اقامه نماز استاندیدار دبیر اقامه نماز بنیاد شهید شهر تهران با سرپرست ستاد اقامه نماز استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا