اخبارخراسان رضوی

شورای اقامه نماز شرکت شهرجدید گلبهار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، شورای اقامه نماز شرکت شهر جدید گلبهار با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، مدیرعامل و اعضای شورا دوشنبه چهارم دی ماه برگزار شد.

در ابتدا دبیر اقامه نماز شرکت شهر جدید گلبهار گزارشی از فعالیت های انجام گرفته شده در حوزه نماز در مدارس، مساجد و برنامه های فرهنگی آموزشی نسبت به پرسنل و خانواده آنان در حوزه نماز ارائه کرد.

سپس حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی ضمن تبریک انتصاب مدیرعامل شرکت شهر جدید گلبهار توضیحات اجمالی در مورد ساختار ستاد اقامه نماز و برنامه های طول سال ارائه کرد در ادامه یادآور شد: از ظرفیت ایت شرکت با مجوز داده شده نسبت به هزینه یک درصد اعتبار در مباحث فرهنگی مانند نماز، قرآن، ایثار، شهادت و… می توان فعالیت های موثری در حوزه نماز در بخش آموزشی و تبلیغی انجام داد.

وی ادامه داد: لذا حمایت از برنامه های آموزشی و گفتمان های دانش آموزی در حوزه نماز در مدارس مستقر در شهرک و همچنین تقویت مهارت روحانیون شاغل و فعال در مدارس را امر مهمی است و همچنین می توان مسابقاتی در جهت ایجاد فضای معنوی و گفتمانی در خانواده و جامعه با محوریت نماز برگزار کرد.

در ادامه پس از اظهار نظر اعضای شورا نسبت به برنامه ها مدیرعامل شرکت شهر جدید گلبهار گفت: با همه مشکلات، سیاست برآن است فعالیت های فرهنگی در کنار فعالیت های عمرانی انجام گیرد لذا پشنهادات ارائه شده با هماهنگی با امام جمعه و ستاد اقامه نماز یقینا انجام خواهد گرفت و لازم است زمینه انجام این برنامه های فرهنگی از سوی همکاران فراهم گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا