اخباریزد

آئین بهره برداری از نمازخانه شهرداری منطقه ۴ شهرستان یزد برگزار شد

به گزارش روابط‌ عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، در روز چهارشنبه سیزدهم آذرماه، آئین بهره برداری از نمازخانه شهردای منطقه ۴ شهرستان یزد با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان، آیت الله سیدکاظم مدرسی، امام جمعه بخش مرکزی یزد و کارکنان این اداره برگزار شد.

در ابتدای مراسم نماز ظهر و عصر با حضور حداکثری کارکنان شهرداری منطقه ۴ به امامت آیت الله سیدکاظم مدرسی اقامه شد.

آیت الله مدرسی در جمع کارکنان این سازمان گفت: تأکید می‌کنم کسی که در مجموعه شهرداری نسبت به نماز بی رغبتی نشان می‌دهد، نباید پست بگیرد و لازم است از طرف شورای شهر مصوب گردد تا تعداد بیست روحانی موجه و خوش ذوق و کارآمد در شهرداری به کارگیری شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین اعمال، نماز است که انسان هر چقدر بتواند خدا را بیشتر بشناسد، محبت خدا به دل انسان بیشتر می‌شود و در واقع عاشق خدا می‌شود و هرگاه انسان عاشق خدا شد، دیگر اعمال او به ویژه نماز که یکی از مهمترین عبادات است، خاضعانه، عاشقانه و مسئولانه برگزار می‌شود.

وی در پایان گفت: لازم است از طرف معاونت فرهنگی شهرداری مجددا نسبت به بازرسی، تجهیز و احیاناً تعمیر نمازخانه های بوستان ها اهتمام لازم ورزیده شود.

 

آئین بهره برداری از نمازخانه شهردای منطقه 4 شهرستان یزد آئین بهره برداری از نمازخانه شهردای منطقه 4 شهرستان یزد آئین بهره برداری از نمازخانه شهردای منطقه 4 شهرستان یزد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا