اخبارچهارمحال و بختیاری

جلسه شورای اقامه نماز فرمانداری شهرکرد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای اقامه نماز فرمانداری شهرستان شهرکرد، با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، بهادر عبدالغنی فرماندار شهرکرد و اعضای شورای اقامه نماز فرمانداری، روز سه شنبه، بیست و ششم دی ماه در محل سالن جلسات فرمانداری شهرکرد برگزار شد.

حجت السلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، نماز را یکی از مهم ترین عوامل کاهش آسیب های اجتماعی دانست و گفت: حقیقیت و واقعیت به گونه ای است که اگر انسانی اهل نماز باشد، همین فریضه دینی او را از انجام کارهای خلاف در زندگی، محل کار و جامعه باز می دارد و اگر انسان به نماز اهتمام نورزد به هر عمل و خلافی دست خواهد زد.

وی با اشاره به اقامه نماز اول وقت در مساجد، مدارس و ادارت افزود: اقامه نماز باید همیشه در الویت اول زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی قرار بگیرد و مدیران و کارکنان ادارات، نهادها و دبیران اقامه نماز باید حضور پر رنگ تر و بیشتری در نمازخانه های ادارات،مساجد و مدارس داشته باشند.

حجت السلام کریمی ضمن اشاره به برگزاری اجلاس نماز استان در نیمه اول بهمن ماه اظهار کرد: یکی از برنامه های مهم و ویژه در این اجلاس نماز، تجلیل و تقدیر از فعالان و خادمان نماز است، که ما باید، امام جماعت های موفق استان، مدیران نمازی، موذن های فعال در مساجد و مدارس، دانش آموزان فعال در عرصه نماز، خبرنگاران نمونه و فعال در رسانه نماز و همچنین سربازان نمونه نمازی و حافظان قرآن را شناسایی کنیم و به صورت ویژه از این عزیزان تجلیل و تقدیر کنیم.

در ادامه بهادر عبدالغنی فرماندار شهرستان شهرکرد به برگزاری اجلاس نماز در استان اشاره کرد و گقت: طبق جلسات قبلی و این جلسه، مسئولان استان باید در هرچه باشکوه تر برگزار شدن اجلاس نماز در استان تلاش و همکاری های لازم را انجام دهند.

فرماندار شهرکرد خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش، دانشگاه ها، شهرداری، صداوسیما و دیگر ادارات استان باید طبق وظایفی که بر عهده دارند عمل کنند و در بحث مستند سازی، تبلیغات رسانه ای و میدانی هیج گونه کم کاری نداشته باشند.

جلسه شورای اقامه نماز فرمانداری شهرکرد برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز فرمانداری شهرکرد برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا