اخباراصفهان

اجلاس نماز دانش آموزی شهرستان شهرضا برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان: ترویج نماز در سطح جامعه یکی از مهمترین امور می باشد که آموزش و پرورش یکی از ارکان اصلی در این امر مهم است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، اجلاس نماز دانش آموزی شهرستان شهرضا با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، رمضانی رئیس آموزش و پرورش شهرستان، حجت الاسلام باقی دبیر ستاد اقامه نماز و جمعی از اساتید، روحانیون طرح امین و دانش آموزان روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه در سالن شهید چمران دانشگاه آزاد واحد شهرضا برگزار شد.

حجت الاسلام باقی به بیان گزارشی از فعالیت های ستاد اقامه نماز شهرستان پرداخت و هدف از برگزاری اجلاس دانش آموزی را آشنایی فرزندان با امر نماز خواند.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر به بیان کارکردهای نماز پرداخت و گفت: امر نماز در جامعه کارکردهایی متفاوت دارد لذا می توانید با چنگ زدن به این ریسمان محکم الهی تمام موانع پیش رو در جامعه را برطرف سازید.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ادامه داد و گفت: ترویج امر نماز در چند مرحله اتفاق می افتد که در خانواده شروع و در مدسه ادامه و در جامعه پیاده می شود.

وی بیان کرد: ترویج نماز در سطح جامعه یکی از مهمترین امور می باشد که آموزش و پرورش یکی از ارکان اصلی در این امر مهم است.

رنجبر به موانع امر اقامه نماز پرداخت و گفت: رفع موانع باید با همکاری تمامی دستگاه ها اتفاق افتد و این مستلزم همکاری و وحدت دستگاه ها با ستاد اقامه نماز شهرستان می باشد.

در ادامه چندی از اساتید و روحانیون مروج اقامه نماز به بیان آسیب شناسی فعالیت های فرهنگی در حوزه نماز و راهکارهای آن پرداختند و برای رفع آنان و ترویج این مهم الهی راهکارهایی بیان کردند.

اجرای گروه سرود و تقدیر از برگزیدگان، فعالین و خادمین نماز از دیگر برنامه های اجلاس نماز دانش آموزی شهرستان شهرضا بود.

اجلاس نماز دانش آموزی شهرستان شهرضا اصفهان

اجلاس نماز دانش آموزی شهرستان شهرضا اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا