اخبارسمنان

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان شاهرود برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، چهارمین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان شاهرود با حضور حجت الاسلام و المسلمین امینی امام جمعه شهرستان، حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز استان، دبیر شورای اقامه نماز شهرستان، نماینده و معاون فرماندار و دیگر مدیران دستگاه های اجرایی عضو شورای اقامه نماز شهرستان در دفتر امام جمعه مورخ ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۱ برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز استان در چهارمین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان شاهرود ضمن تقدیر و تشکر از دبیر شورا و امام جمعه، بیان کرد: با همت مسئولین امر در این شهرستان، طبق گزارشات ارسالی و بارگذاری های مستندات دبیران دستگاه های اجرایی در سامانه سجاده، مسئله نماز به خوبی و با کیفیت در حال اجراء و پیگیری می باشد.

وی بیان کرد: برنامه های جانبی ترویجی و تشویقی و فرهنگی نماز نیز با ابتکارات ویژه مدیران و دبیران در دستگاه های اجرایی در سازمان مربوطه در حال اجراء می باشد.

شمس الدین تاکید کرد: اینک جامعه زندگی ما در شرایطی ویژه ای قرار دارد که بیشتر از گذشته نیاز به آثار و برکات این فریضه بزرگ الهی در عرصه های علمی و دانشگاهی، موسسه های فرهنگی، مدارس و . . . دارد و لزوماً باید تلاش ویژه ای کرد تا زمینه ترویج و توسعه اقامه نماز را در سطح  جامعه و کشور ایجاد شود.

حجت السلام و المسلمین امینی امام جمعه شاهرود در چهارمین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان شاهرود ضمن تقدیر و تشکر از مدیر ستاد اقامه نماز، برهمگانی شدن فریضه نماز و ورود جدی مدیران شهرستان شاهرود بر این امر تاکید کرد.

امام جمعه شاهرود گفت: خداوند سبحان در معجزه جاودان پیامبر اکرم(ص) ، بیشترین سفارش و تأکید را بر اقامه نماز نموده است و بر تمامی ما اقامه نماز جماعت در وقت اصلی، با شرایط خوب و عالی واجب شده است.

وی تصریح کرد: یکی از راهکار و نسخه های اصلی برای رفع مشکلات جامعه ما اقامه و ترویج نماز است، دبیران و مدیران دستگاه های اجرایی برای رسیدن سطح عالی در سازمان خود باید به ترویج نماز و به بیان آثار برکات نماز در قالب سخنرانی ها، پوستر ها و کار های فرهنگی همچنین بپردازند.

و در پایان مراسم حاضرین به بیان نکات و پیشنهادات خود پرداختند.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان شاهرود

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان شاهرود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا