اخبارتهران

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان شهریار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان شهریار با حضور حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز، عسکری رئیس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین جلیل زاده دبیر اقامه نماز، فرماندار و اعضای شورای اقامه نماز شهرستان شهریار در تاریخ بیست و سوم دی ماه در فرمانداری برگزار شد.

در ابتدا جلسه دبیر اقامه نماز شهریار گزارشی از اقدامات  و فعالیت های انجام شده در راستای ترویج فرهنگ نماز را برای اعضای شورا بیان کرد.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر از برگزاری جلسه گفت: هدف از برگزاری این جلسه ترویج و توسعه فرهنگ نورانی  اقامه نماز  به ویژه در بین نسل نو می باشد.

وی گفت: ترویج فرهنگ نورانی نماز در جامعه به تنهایی از سوی ستاد اقامه نماز اجرایی نیست و این مهم با همکاری همه دستگاه ها و مردم امکان پذیر می باشد.

نور محمد پور گفت: از جمله اقدامات اصلی و اساسی بارگذاری مستندات ادارات سطح شهرستان در ارتباط با ترویج فرهنگ اقامه نماز در سامانه سجاده در مدت زمان باقی مانده و هم چنین برگزاری دوره های آموزشی نماز شناسی برای دانش آموزان و شیوه های دعوت به نماز برای والدین دانش آموزان می باشد.

در ادامه فرماندار ضمن تشکر از فعالیت ها و اقدامات سازنده  دبیر اقامه نماز شهریار بر افزایش و همکاری جهت ترویج فرهنگ نورانی   نماز را  مورد تاکید قرار داه و گفت: هر چه بر روی نسل نو سرمایه گذاری کنیم در آینده جامعه سالم و صالح تری را خواهیم داشت .

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان شهریارجلسه شورای اقامه نماز شهرستان شهریار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا