اخباراصفهان

شورای اقامه نماز اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان برگزار شد

دوره آموزشی نماز ویژه رانندگان حمل ونقل جاده ای برگزار می گردد/از مجتمع های بین راهی جهت بررسی وضعیت نمازخانه و سرویس بهداشتی بازدید می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، فرزاد دادخواه مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و اعضای شورای اقامه نماز اداره در دفتر مدیرکل اداره برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان به نزدیک شدن ایام نوروز اشاره کرد و بیان داشت: باتوجه به اینکه در سه ماه آخر سال قرار داریم و قریب به دوماه تا سال جدید باقی مانده است مواردی برای مسافرت های نوروزی باید مورد بررسی قرار گیرد تا جذب مسافر به سطح استان داشته و بتوانیم میزبان خوبی برای مسافران نوروزی باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر بیان داشت: تابلو های حد ترخص یکی از ضروریات هر شهر می باشد لذا برای تعمیر و تعویض برخی از این تابلوها و بعضاً نصب تابلوی حد ترخص در جاده های جدید اقدامات لازم را انجام دهید.

وی در جلسه شورای اقامه نماز اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ادامه داد: در این راستا بررسی وضعیت مجتمع های بین راهی نیز باید در اولویت قرار بگیرد چرا که بعضا مشاهده شده برخی از این مجتمع های بین راهی وضعیت نمازخانه و سرویس بهداشتی مناسبی ندارند واین امر برای استان اصفهان مطلوب نمی باشد لذا بررسی وضعیت نمازخانه و سرویس بهداشتی مجتمع های بین راهی باید در اولویت قرار گیرد.

مدیر ستاد اقامه نماز به اهمیت اقامه نماز و ترویج این امر اشاره کرد و اظهار داشت: در حمل و نقل بین شهری گزارشاتی جهت عدم توقف راننده جهت اقامه نماز به ما رسیده است و این امر مطلوب جامعه نیست لذا برنامه ای با همکاری انجمن صنفی رانندگان تهیه دیده شود تا دوره آموزشی نماز ویژه رانندگان حمل و نقل جاده ای و حتی باربری برگزار شود تا به این وسیله هم مروج امر نماز باشیم و هم از دریافت گزارش عدم توقف جهت نماز مبرا گردیم.

در پایان مصوب گردید بازرسی میدانی از مجتمع های بین راهی در اسرع وقت انجام شود و این امر تا بعد از ایام تعطیلات نوروزی ادامه یابد و نیز دوره آموزشی ویژه رانندگان حمل و نقل بین شهری و باربری برگزار شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا