اخبارمرکز تخصصی نماز

برگزاری دوره کوتاه مدت مفتاح در کاشان

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی نماز، در تاریخ بیست و هشتم و بیست و نهم شهریور ماه، دوره کوتاه مدت مفتاح ویژه ائمه جماعات و مبلغین برادر و خواهر مدارس در طرح امین برگزار شد.

حجت الاسلام رجبی، مسئول اداره تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی نماز در گفتگو با روابط عمومی این مرکز گفت: مرکز تخصصی نماز از زمان شروع کار خود در کنار برگزاری دوره‌های یکساله، برای آشنایی حداکثری طلاب سراسر کشور با معارف نماز، اقدام به برگزاری دوره های فشرده و کوتاه مدت کرده که با استقبال کم نظیری از طرف حوزه‌های علمیه سراسر کشور رو به رو شده است.

وی افزود: دوره های مفتاح مرکز تخصصی نماز مخصوص طلاب برادر و خواهر سراسر کشور می باشد که در عرصه تبلیغ مشغول فعالیت می باشند. این دوره در قالب ۲۴ ساعت آموزش معارف نمازی برگزار و در پایان به شرکت کنندگان این دوره گواهی‌نامه پایان دوره از طرف مرکز تخصصی نماز اهدا می گردد.

برگزاری دوره کوتاه مدت مفتاح در کاشان

وی در ادامه افزود: با توجه به اهمیت آشنایی دانش آموزان با معارف نماز در دوران کودکی و نوجوانی و نزدیک شدن به شروع به کار مدارس یک دوره آموزش معارف نماز و آشنایی با روش های جذب دانش آموزان به نماز برای ائمه جماعات و طلاب طرح امین حاضر در مدارس کاشان در روزهای بیست و هشتم و بیست و نهم شهریور برگزار گردید.

حجت الاسلام رجبی با اشاره به برگزاری دوره مفتاح در شهر کاشان خاطر نشان کرد: در شهریورماه، مرکز تخصصی نماز با همکاری مرکز مدیریت حوزه های علمیه کاشان، این دوره‌ را با حضور هفتاد نفر از مبلغان خواهر و برادر که از ائمه جماعات مدارس و روحانیون و طلاب طرح امین هستند در مدرسه علمیه حضرت امام خمینی رحمت الله علیه کاشان برگزار کرد.

وی در پایان با اشاره به اهمیت برگزاری این دوره در شروع سال تحصیلی مدارس افزود: شرکت کنندگان در این دوره با توجه به حضور در مدارس و ارتباط مداوم با دانش آموزان با شرکت در این دوره کوتاه مدت با موضوعاتی از قبیل معارف نماز، سوالات پرتکرار دانش آموزان در موضوع نماز، روش کلاسداری، روش جذب دانش آموزان به نماز و همچنین ارتباط بین نماز و مهدویت آشنا شدند.

برگزاری دوره کوتاه مدت مفتاح در کاشان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا