اخبارگیلان

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان سیاهکل گیلان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گیلان، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان سیاهکل با حضور امام جمعه، فرماندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان گیلان و دیگر  اعضای شورای اقامه نماز در روز بیست و سوم آبانماه در سالن جلسات فرمانداری شهرستان سیاهکل برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام صباحی دبیر ستاد اقامه شهرستان گزارشی از برنامه‌ های ترویج نماز و اقدامات انجام شده در رابطه با فعالیتهای نمازی در شهرستان سیاهکل ارائه کرد.

فرماندار سیاهکل نماز را مایه آرامش و توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز را وظیفه ای شرعی و انسانی دانست و افزود: همه ما باید با روحیه ای گشاده و تواضع کامل و با بصیرت پاسخگوی شبهاتی که پیرامون این فریضه الهی بوجود می آید باشیم تا جلوه نماز در جامعه نمود بهتری داشته باشد .

بابایی در ادامه به نقش اثر گذار امام جماعت در جذب و مشارکت افراد در این امر مهم اشاره کرد و متذکر شد که انتخاب امام جماعت در سطح مدارس باید در شورای اقامه نماز و با تحقیقات و رصد بیشتری صورت گیرد .

حجت الاسلام حجازی ضمن تشکر از دستگاههایی که در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز پیشرو و پیشگام هستند گفت: باید از ظرفیت ها و امکانات ادارات نیز بهره برد و در این زمینه تبلیغات گسترده انجام داد

در ادامه برخی از حاضرین جلسه نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با برنامه ها و مصوبات جلسه ارائه کردند.

جلسه شورای اقامه نماز سیاهکلجلسه شورای اقامه نماز سیاهکل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا