اخباریزد

امضای تفاهمنامه بومی بین سازمان جهاد کشاورزی و ستاد اقامه نماز استان یزد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز چهارشنبه ششم تیر ماه، مدیرکل سازمان جهاد کشاورزی استان و نماینده ولی فقیه در این سازمان، در دیدار با مدیر ستاد اقامه نماز استان، تفاهم نامه بومی راهبردی را به امضاء رساندند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد ابراز داشت: نماز نه تنها قرب و نزدیکی به خداوند را برای انسان به ارمغان می آورد بلکه تاثیرات آن در زندگی فردی و اجتماعی انسان نیزبی شمار است که خوشبختانه تاکنون در این نهاد انقلابی در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز بین کارکنان و خانواده ها، گام های مطلوبی برداشته شده است.

وی در خصوص توجه و اهمیت جامعه اسلامی به فرهنگ و ترویج نماز، که محور عبادات و پایه و اساس خودسازی است، بیان کرد: اولین وظیفه پیامبران در جامعه اقامه نماز، بوده است و یکی از مهمترین وظیفه حکومت اسلامی اقامه نماز و عزم ملی برای ترویج و گسترش فرهنگ نماز در جامعه می‌باشد.

وی تصریح کرد:  ستاد اقامه نماز استان آمادگی کامل را جهت همکاری با دستگاه های اجرایی استان در راستای اجرای برنامه های فرهنگی آموزشی و تبلیغی نماز در جهت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در سطح استان را دارد.

امضای تفاهم نامه بومی بین سازمان جهاد کشاورزی و ستاد اقامه نماز استان یزد امضای تفاهم نامه بومی بین سازمان جهاد کشاورزی و ستاد اقامه نماز استان یزد امضای تفاهم نامه بومی بین سازمان جهاد کشاورزی و ستاد اقامه نماز استان یزد امضای تفاهم نامه بومی بین سازمان جهاد کشاورزی و ستاد اقامه نماز استان یزد امضای تفاهم نامه بومی بین سازمان جهاد کشاورزی و ستاد اقامه نماز استان یزد امضای تفاهم نامه بومی بین سازمان جهاد کشاورزی و ستاد اقامه نماز استان یزد امضای تفاهم نامه بومی بین سازمان جهاد کشاورزی و ستاد اقامه نماز استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا