اخباریزد

امضای تفاهم نامه بومی نماز با دانشگاه فرهنگیان و علوم پزشکی یزد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز شنبه دوم تیرماه، مدیران کل دانشگاه فرهنگیان یزد و دانشگاه علوم پزشکی یزد در دیدار با مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد، تفاهم نامه های بومی فی مابین را امضاء کردند.

حجت الاسلام موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با اشاره به علل و‌ عوامل بی توجهی به نماز گفت: کم توجهی ما به مسئله نماز برای اینست که حقیقت و فلسفه نماز را درک نکردیم یعنی ما به این حقیقت نرسیدیم که نماز عامل رشد و کمال انسان است، عامل سعادت و خوشبختی است، ما درک نکردیم که نماز فرار به سوی خداست از آلودگی شرک والا عاشقانه نماز می خواندیم.

وی عوامل دیگر کم توجهی به نماز را تنبلی وسستی، ضعف اراده و ندانستن آثار ترک نماز عنوان کرد و‌ گفت: بسیاری نمی دانند که با فاصله از نماز، آرامش را از خود سلب می نمایند و از حمایت و یاری حضرت حق محروم می شوند.

وی افزود : ضمن این که دانشگاه علوم پزشکی سهم بسیاری در جامعه نخبگانی را داراست و انتظار می رود عزیزان صاحب نظر و ایده پرداز و محققان به این عرصه پرداخته و به نقش نماز در سلامت روانی و ارائه آثار و مستندات جهت مشارکت در سمپوزیوم و کمیته علمی اجلاس نماز بپردازند.

دانشگاه علوم پزشکی یزد

امضاء تفاهم نامه بومی نماز با دانشگاه فرهنگیان و علوم پزشکی یزد امضاء تفاهم نامه بومی نماز با دانشگاه فرهنگیان و علوم پزشکی یزد امضاء تفاهم نامه بومی نماز با دانشگاه فرهنگیان و علوم پزشکی یزد امضاء تفاهم نامه بومی نماز با دانشگاه فرهنگیان و علوم پزشکی یزد امضاء تفاهم نامه بومی نماز با دانشگاه فرهنگیان و علوم پزشکی یزد

دانشگاه فرهنگیان یزد

امضاء تفاهم نامه بومی نماز با دانشگاه فرهنگیان و علوم پزشکی یزد امضاء تفاهم نامه بومی نماز با دانشگاه فرهنگیان و علوم پزشکی یزد امضاء تفاهم نامه بومی نماز با دانشگاه فرهنگیان و علوم پزشکی یزد امضاء تفاهم نامه بومی نماز با دانشگاه فرهنگیان و علوم پزشکی یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا