اخبارلرستان

امضای تفاهم‌نامه همکاری آموزش‌ و پرورش و ستاد اقامه نماز لرستان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، در نشستی با حضور حجت الاسلام‌ چراغی ، مدیر کل آموزش و پرورش و مدیر کل نوسازی استان تفاهم نامه همکاری اجرای برنامه های مستمر ویژه اقامه نماز در مدارس  در تاریخ بیست و چهارم مهر ماه منعقد شد.

حجت‌الاسلام محمد جواد چراغی مدیر ستاد اقامه نماز لرستان در این نشست با اشاره به اینکه برای اشاعه اقامه نماز اول وقت در مدارس باید برنامه های تبلیغی منسجم و هدفمند اجرا شود، گفت: برای تحقق این مهم مدیران، مربیان پرورشی و معلمان در مدارس برنامه ریزی های لازم را برای اقامه نماز اول وقت انجام دهند.

وی با اشاره به‌ ضرورت توانمندسازی معلمان و مربیان پرورشی و برگزاری کارگاه های شیوه های دعوت دانش آموزان به نماز برای مربیان،عنوان کرد: ستاد اقامه نماز استان آمادگی لازم را با دعوت از اساتید برای برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی شیوه های دعوت دانش آموزان به نماز را دارد.

 مدیر کل آموزش و پرورش لرستان هم در این نشست با اشاره به اهمیت فریضه نماز اول وقت در مدارس گفت: اشاعه فرهنگ نماز به ویژه نماز اول وقت در مدارس موجب سلامت روحی و معنوی دانش آموزان خواهد شد.

وی خواستار اجرای برنامه های مستمر تبلیغی برای اشاعه فرهنگ نماز اول وقت در مدارس شد و افزود: برای تحقق این امر مدیران، مربیان پرورشی و معلمان اهتمام ویژه ای نسبت به نماز اول وقت داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا