اخبارالبرز

تفاهم نامه همکاری ستاد اقامه نماز و کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز امضا شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، تفاهم نامه ای بین مدیر ستاد اقامه نماز استان با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان در روز سه شنبه مورخ بیست و سوم آبان ماه در کمیته امداد امضاء شد.

در این دیدار مدیر ستاد اقامه نماز از اقدامات مدیرکل کمیته امداد که یک چهره فرهنگی هست، تقدیر و از تلاشهای این نهاد انقلابی تشکر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین مرادی گفت: نماز نمودار کامل توحید و یگانه پرستی است، زیرا نماز با تسبیح و تنزیه ذات حق تعالی شروع می‌شود و به آن ختم می‌گردد.

مرادی گفت: نهاد انقلابی کمیته امداد که بنیان آن را امام راحل گذاشته و مقام معظم رهبری نیر حمایت‌ها و پشتیبانی‌های لازم را از این نهاد انجام می‌دهد، در امر معنوی و فعالیت‌های ارزشی همچون اقامه نماز اول وقت باید پیشرو و جلوتر از سایر ادارات اقدام کند.

البرزی مدیر کل کمیته امداد پیرامون اقامه نماز در این اداره کل گزارش مبسوطی ارائه داد که در تمامی ادارات تابع اقامه نماز به صورت با شکوه برگزار می گردد.

البرزی گفت: اقدام کمیته امداد، اقدامی مقدس و ارزشمند است چرا که این مجموعه تلفیقی از حرکت‌های مادی و معنوی را در مساعدت به نیازمندان در هم آمیخته تا هم بعد مادی و هم معنوی این کار مورد صیانت قرار گیرد.

در این جلسه کمیته امداد متعهد شد، اردوگاه امام علی (ع) را برای برنامه های آموزشی- فرهنگی در اختیار ستاد قرار دهد و ستاد اقامه نماز نیز متعهد شد، دوره های شیوه جذب و معارف نماز را برای کادر و مددجویان کمیته امداد برنامه ریزی و اجرا کند.

و در پایان تفاهم نامه ای بین مدیر ستاد اقامه نماز و مدیر کل کمیته امداد استان در رابطه با ترویج نماز و شیوه های جذب نماز منعقد شد.امضای تفاهم نامه بین مدیر ستاد اقامه نماز با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا