اخباریزد

جلسه برنامه ریزی کنترل آسیب های اجتماعی در یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، در روز پنج شنبه بیستم مهر ماه، جلسه برنامه ریزی کنترل آسیب های اجتماعی با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد و نصیری معاون کاهش آسیب های اجتماعی استانداری استان یزد در  دفتر مدیریت ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با تاکید ترویج و تعمیق نماز موثرترین راه برای کاهش آسیب‌های اجتماعی است، افزود: باید از فرصت و بستر فضای مجازی برای مخابره مفاهیم اسلام و انقلاب به دنیا استفاده کنیم.

حجت الاسلام  موسوی با تاکید بر اینکه باید نور معنویت در فضای مجازی منتشر و جوانان متعهد و انقلابی تربیت کنیم، افزود: دشمن با تمام نیرو و توان خود به میدان آمده است بنابراین باید حضور آگاهانه، عالمانه و هوشمندانه در فضای مجازی داشته باشیم.

به گفته وی شبکه های اجتماعی و فضای مجازی اگر در اختیار ما قرار گرفت فرصت می شود اما اگر در اختیارش قرار گرفتیم تهدید می شود چرا که دشمن می خواهد با فتنه های چند لایه جوانان و خانواده ها را به آسیب بکشاند اما باید ما با مهندسی معکوس دست جوانان را بگیریم.

در پایان جلسه معاون کاهش آسیب های اجتماعی استانداری استان یزد افزود: افزایش طلاق، افت تحصیلی، بیماریهای روحی و روانی، از بین بردن مفاهیم ارزشی، اتلاف عمر، بی بندباری اخلاقی تنها بخشی از آسیب های فراوان فضای مجازی است.

جلسه برنامه ریزی کنترل آسیب های اجتماعی جلسه برنامه ریزی کنترل آسیب های اجتماعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا