اخبارالبرز

قرارگاه اجتماعی استان البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، قرارگاه اجتماعی استان البرز با حضور استاندار البرز، مدیر ستاد اقامه نماز و مدیران کل دستگاهها، فرمانداران و .. در سالن جلسات شهدای استانداری مورخ بیست و ششم بهمن ماه برگزار شد.

دکتر عبداللهی استاندار البرز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: مدیران خانه محله های ۶۷ گانه هدف قرارگاه اجتماعی مسئولیت سنگینی بر عهده دارند، ضرورت دارد مشکلات و مطالبات محله ها بدرستی احصا شود تا برای آنها چاره اندیشی شود و افزود قرارگاه اجتماعی استان مهمترین برنامه و هدف البرز است.

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: هیچ اقدامی مهمتر از قرارگاه اجتماعی در استان نداریم و تحقق کامل اهداف این قرارگاه می تواند بخش بالایی از مشکلات و موانع را حل کرده و محله های هدف را توانمند سازی خواهد کرد.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو افزود: همه ما طبق بیانات و تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی ) موظف به تبیین و ترویج حقوق و تکلیف مردم در انتخابات هستیم و هر فرد در جامعه با توجه به جایگاه خود باید در راستای افزایش مشارکت مردم در این رویداد مهم، تلاش کند.

حجت الاسلام والمسلمین مرادی مدیرستاد اقامه نماز استان البرز، ترویج نماز را لازمه آرامش و سلامت جامعه، زنده نگه داشتن قلب‌ها، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانست و اضافه کرد: بسیاری از حواشی و محلات شهرها از امکانات اولیه، چه در حوزه سخت افزاری و چه نرم افزاری بی بهره اند و بسیار هم آسیب پذیرند، بنابر این حتماً باید با برنامه غایتمند در این ارتباط اندیشه کرد.

وی افزود: در خصوص جامعه هدف مساجد، به حضور بانوان، خانواده‌ها، جوانان و دیگر نهادهای فعال در مساجد در این دوره اشاره شد و افزود نباید اجازه دهیم تبلیغات هدفمند دشمنان در مشارکت مردم خللی ایجاد کند و همه ما باید مسئولانه نسبت به آگاهی بخشی و امیدآفرینی اقدام کنیم.

در پایان این نشست ابراهیم نورمحمدی رییس کارگروه گفت: تا کنون اقدامات دولت‌ها در این مناطق تک بعدی بوده اما رویکرد جدید قرارگاه تحول اجتماعی در دولت مردمی با توجه به نیازهای محلات مستعد آسیب‌های اجتماعی، همه اقدامات اقتصادی، اخلاقی، امنیتی و معنوی است.قرارگاه اجتماعی استان البرز برگزار شد قرارگاه اجتماعی استان البرز برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا