اخبارلرستان

شورای اقامه نماز سازمان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، شورای اقامه نماز سازمان مدیریت درمان تامین اجتماعی با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر اعضا با موضوع بررسی وضعیت برنامه‌های نمازی و فرهنگی در تاریخ دهم بهمن ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در شورای اقامه نماز سازمان مدیریت درمان تامین اجتماعی اظهار داشت: آیات بسیاری نیز در وصف نماز جماعت و نماز اول وقت آمده است که غیر از آثار فردی و اجتماعی نماز جماعت، پاداش‏‌های عظیمی برای آن بیان شده است و همچنین از رسول خدا(ص) نقل شده است که “من سمع النداء فلم یجبه من غیرعله فلا صلاه له‏” نماز کسی که صدای اذان را بشنود و بی‌دلیل، در نماز جماعت ‏مسلمانان شرکت نکند، ارزشی ندارد.

وی با اشاره به این موضوع که کسری هایی برای برپایی نماز جماعت در مسیرهای بین راه و ادارات وجود دارد، اظهار کرد: اگر بسترهای لازم فراهم شود قطعا برپایی نماز جماعت با شکوه و استقبال بیشتر برگزار خواهد شد.

همچنینقابل ذکر است  که در ادامه حجت الاسلام چراغی به نکات لازمه در امر نماز از جمله زیبا سازی و فراهم نمودن تجهیزات نماز خانه ای، جدی گرفتن نماز جماعت در اول وقت، پرداختن به امرآموزش کارکنان با توجه به برنامه های تدوینی و ارائه شده از طریق ستاد اقامه نماز مرکز واستان، جدی گرفتن وبارگذاری فعالیتهای در سامانه سجاده جهت ارزیابی از عملکرد دستگاه مربوطه اشاره کرد.

برگزاری اقامه نماز سازمان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان لرستانبرگزاری اقامه نماز سازمان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان لرستانبرگزاری اقامه نماز سازمان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا