اخبارلرستان

شورای اقامه نماز سازمان تامین اجتماعی استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، شورای اقامه نماز سازمان تامین اجتماعی با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر اعضا با موضوع بررسی برنامه های نمازی و فرهنگی این مجموعه در تاریخ بیست و نهم بهمن ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در شورای اقامه نماز سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: ریشه بسیاری از ناهنجاری ‏های اجتماعی که از مصادیق منکرات می ‏باشند، در حرص و بخل است که طبع مادی انسان به سوی آنها میل دارد و اگر مهار نشود، منجر به بروز منکرات و شیوع بسیاری از آسیب‏ های اجتماعی می‏ شود.

وی گفت: همین که نمازگزار در نماز یاد خدا می کند و احساس می کند که در پیشگاه عظمت اوست، برای او حالت بازدارندگی از انواع مفاسد بوجود می آید و این ویژگی یکی از ملزومات اساسی در بین همه کارکنان دستگاه های اجرائی بویژه دستگاه های اقتصادی و مالی باید باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: نماز جماعت در ادارات موجب تقویت روحیه مسوولیت پذیری مسوولان و کارکنان خواهد شد و باید یک فضای بسیار مناسب برای اقامه نماز جماعت در ادارات فراهم شود، در جامعه اسلامی و دینی ما قطعا باید نماز در جایگاه شایسته خود قرار گیرد و همه ما وظیفه داریم حرمت ها و ارزش های دینی را نگه داریم و به دشمنان اجازه ندهیم در ارتقای مبانی دینی و ارزشی ما خللی به وجود آورند.

همچنین قابل ذکر است که در پایان از برگزیدگان مسابقات قرآنی و نمازی این مجموعه تقدیر به عمل آمد.

برگزاری شورای اقامه نماز سازمان تامین اجتماعی استان لرستان برگزاری شورای اقامه نماز سازمان تامین اجتماعی استان لرستان برگزاری شورای اقامه نماز سازمان تامین اجتماعی استان لرستان برگزاری شورای اقامه نماز سازمان تامین اجتماعی استان لرستان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا