اخبارخراسان شمالی

شورای اقامه نماز اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح روز سی ام خرداد ماه، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی برگزار شد.

مدیر کل تامین اجتماعی ضمن تقدیر از مدیر ستاد اقامه نماز به ارائه گزارشاتی در خصوص اقدامات انجام شده پرداخت و اشاره کرد: این اداره سال گذشته نیز یکی از دستگاه های نمازی شایسته تقدیر معرفی شده است و سعی دارد ان شاءالله امسال هم عملکرد خوبی را داشته باشد.

وی همچنین به برگزاری مراسمات پرشور مذهبی در محوطه اداره اشاره کرد و گفت: این مراسمات الحمدلله با استقبال خوب مردم منطقه مواجه شده است.

حجت اسلام دریاباری معاونت فرهنگی، اجتماعی و امور استانها در شورای اقامه نماز سازمان تامین اجتماعی، گفت: انتظار میرود همه عزیزان بیش از پیش برای اشاعه فرهنگ نماز تلاش و از فرصت پیش آمده اجلاس سراسری نماز بیشترین بهره را ببرند.

حجت الاسلام احمدی فرد، مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن اشاره به میزبانی سی و یکمین اجلاس سراسری نماز و یاد و تشکر از خادمان نماز و ائمه جماعت این مجموعه گفت: تقاضای ستاد از دستگاه های اجرایی این است که نماز را کار خدایی بدانیم و فرصت را مغتنم بشماریم و کارهایی صورت بدهیم تا نماز استان را در تمام مجموعه ها و در تمام سنین چه پیر و چه جوان تحول شکل گرفته را درک کرده و حال و هوای استان را از فیض نماز بهره‌مند کنیم.

وی همچنین به ارائه چند پیشنهاد پرداخت و افزود: رسیدگی به کارهای عمرانی و بررسی تمام ابعاد از جمله جانمایی نمازخانه های مناسب نسبت به مجموعه ها انتظار می رود که در دستور کار قرار بگیرد.

احمدی فرد با اشاره به این موضوع که در نیمه دوم آبان ماه ظرفیت حضور مسئولین و اساتید کشوری برای برگزاری اجلاس سراسری نماز در استان فراهم می شود، پیشنهاد داد، کلاس ها در سه جامعه هدف، کارکنان اداری، کارکنان درمانی و خانواده هایشان و دریافت کنندگان خدمات درمانی برگزار شود.

شورای اقامه نماز تامین اجتماعی خراسان شمالی

شورای اقامه نماز تامین اجتماعی خراسان شمالی

شورای اقامه نماز تامین اجتماعی خراسان شمالی

شورای اقامه نماز تامین اجتماعی خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا