اخبارکرمانشاه

جلسه شورای اقامه نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان، جلسه شورای اقامه نماز و بزرگداشت میلاد امام علی (ع) مدیریت درمان تامین اجتماعی در روز چهار شنبه مورخه چهارم دی ماه با حضور حجت الاسلام علی مولوی مدیر ستاد اقامه نماز استان، مدیر کل و کارکنان این مدیریت برگزار شد.

در این جلسه علی مولوی مدیر ستاد استان ضمن تبریک میلاد مولود کعبه امام علی (علیه السلام) و روز پدر ، کار عزیزان در تامین اجتماعی را مصداق حدیث پیامبر عظیم الشان(ص) دانسته که از ایشان پرسیدند چه کسی دوست داشتنی ترین مردم نزد خداوند است فرمودند: سودمندترین مردم برای مردم ؛ که کار مجموعه کارکنان این مدیریت سودمند به حال مردم است.

وی به بیان اهمیت و جایگاه و تاثیرات نماز در زندگی انسان پرداخت و اظهار داشت: امام علی علیه السلام اولین کسی بود که به نبی مکرم اسلام ، حضرت محمد مصطفی صلوات الله علیه، ایمان آورده و با ایشان به نماز ایستاد، آن حضرت، نماز و عبادت را، نه یک تکلیف، بلکه به عنوان شکوه دیدار معبود می انگاشت و در نماز جز خدا را نمی‌دید.

علی مولوی در ادامه گفت: پیامبر رحمت و مهربانی در حدیث ثقلین تمسک جستن به دو گوهر گرانبها یعنی کتاب خدا و عترت و اهل بیت را نجات دهنده انسان و نزدیک کننده به معبود و فلاح و رستگاری دانسته و بهره بردن از دستورات خداوند در قرآن و عمل به سیره معصومین را بهترین راه هدایت به صراط مستقیم عنوان کرد.

مدیرستاد در ادامه گفت امام على علیه السلام فرمودند: از من بپرسید پیش از آن که از دستم دهید ؛ زیرا من به راههاى آسمان ، داناتر از راههاى زمینم .لذا در شان و منزلت این امام همام همین بس که در خانه خدا متولد ودر مسجد نیزبه شهادت رسیدند.

قبل ازسخنان مدیر ستاد مدیر کل درمان تامین اجتماعی گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته در باب توسعه و ترویج فرهنگ نماز و نیز خدمات کار کار کنان بیاناتی را ایراد کرد.

در این جلسه به مناسبت میلاد امام علی(ع) و بزرگداشت روز پدر سرود زیبایی توسط فرزندان کارکنان اجرا و در پایان نیز حاضرین نماز ظهر و عصر خود را به جماعت اقامه کردند.

جلسه شورای اقامه نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه برگزار شد -2

جلسه شورای اقامه نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه برگزار شد -3

جلسه شورای اقامه نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه برگزار شد -4

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا