آذربایجان غربیاخبار

جلسه بررسی مشکلات نمازی سازمان مدیریت درمان تامین اجتماعی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی، جلسه بررسی مشکلات نمازی سازمان مدیریت درمان تامین اجتماعی با حضور حجت الاسلام و المسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان، مقدم کیا، مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان، یادگاری، مدیر درمان تامین اجتماعی آذربایجان غربی و معاونین و کارشناسان اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی و ستاد اقامه نماز استان در تاریخ هجدهم مهر ماه و در محل ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی برگزار شد.

مقدم کیا در مورد مشکل نمازخانه سازمان مدیریت درمان تامین اجتماعی توضیح داد: نمازخانه مدیریت درمان بدلیل مشکل فنی قابلیت ادغام با نمازخانه تامین اجتماعی نداشت. دقیقا در پشت دیوار مشترک دو سازمان سرور و رک های کامپیوتری اداره وجود داشت و نمیتوانستیم به سادگی دیوار را برداشته و نمازخانه دو اداره را مشترک کنیم. مشاوره کارشناسان تهران در این زمینه باعث شد تا بتوانیم مشکل نبود نمازخانه در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان را پس مدتی وقفه حل کنیم.

یادگاری در این جلسه گفت: متاسفانه به دلیل ادغام بخش دفتر اسناد پزشکی استان که این سازمان را مکلف به جادهی نزدیک به ۷۰ نفر در داخل اداره کرد باعث شد تا سازمان با مشکل کمبود جا درگیر شود. خوشبختانه با همکاری مدیر کل تامین اجتماعی توانستیم با ایجاد یک راه ارتباطی این مشکل را حل کنیم.

حجت الاسلام پناهی گفت: بی شک اهمیت به نماز و تعمیق آن در یک اداره میتواند از بسیاری از مشکلات و مفاسد جلوگیری کند. پیگیری های تهران در مورد نمازخانه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان، تماس های ارباب رجوع و همچنین بازدید کارشناس ستاد اقامه نماز باعث شد تا بر حسب وظیفه پیگیر رفع مشکلات نمازخانه این سازمان باشیم.

جلسه بررسی مشکلات نمازی سازمان مدیریت درمان تامین اجتماعی برگزار شد

جلسه بررسی مشکلات نمازی سازمان مدیریت درمان تامین اجتماعی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا