اخبارایلام

مدیرکل مدیریت درمان تأمین اجتماعی با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، مدیرکل مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان به همراه جمعی از کارکنان این دستگاه با حضور در دفتر ستاد با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام در روز شنبه بیست و پنجم فروردین ماه دیدار کرد.

فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام در ابتدای این دیدار ضمن خوشامدگویی به  مدیرکل و کارکنان مدیریت درمان تأمین اجتماعی، این اداره کل را یکی از ادارات پیشرو در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز دانست.

رضایتی افزود: نماز غذای روح است و همان طور که بهترین غذا آن است که جذب بدن شود، بهترین عبادت هم نمازی است که جذب روح شود. یعنی با نشاط و حضور قلب انجام گیرد و آثار آن در رفتار نمازگزار ظاهر شود. تحقق این امر نیازمند بستر آماده و مکانی دلنشین برای اقامه نماز است که بحمدلله در مدیریت درمان تآمین اجتماعی به بهترین نحو فراهم شده است.

این مقام مسئول اشاره کرد: نماز، ریسمان اتصالی است که همه هستی و موجودیت آدمی را به ملکوت پیوند داده و مانند این رشته پرارزش و منبع فیض، برنامه‌ای برای ایجاد ارتباط بین بشر و حق مطلق نمی توان یافت.

در پایان هادی صبور مدیرکل مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان ایلام گفت: خدمت به نماز یک وظیفه همگانی و شرعی است. در این راستا طی برنامه‌ریزی که در شورای اقامه نماز داشته‌ایم، مقرر شد که تمامی مراکز با حضور روحانی به اقامه نماز جماعت بپردازند. همچنین با پیگیری‌های لازم اکثر مراکز این امر را محقق کرده‌اند و چند مرکز باقی مانده نیز طی روزهای آینده با حضور روحانی به اقامه نماز جماعت خواهند پرداخت.

مدیرکل مدیریت درمان تأمین اجتماعی با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار کرد  مدیرکل مدیریت درمان تأمین اجتماعی با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار کرد مدیرکل مدیریت درمان تأمین اجتماعی با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار کرد مدیرکل مدیریت درمان تأمین اجتماعی با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا