اخبارایلام

مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان ایلام با مدیر ستاد اقامه نماز دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، مهریار سلیمانی مدیرکل مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام با فیض اله رضایتی مدیر ستاد استان در روز دوشنبه بیست و سه مردادماه دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار رضایتی نماز را عامل سعادت جامعه دانست و گفت: هر جامعه‌ای که در امر زیرساخت‌های فرهنگی نماز و فرهنگ‌های غنی دینی کارکند به سعادت می‌رسد. کسی که نماز می‌خواند از راه کج به دور است به سمت منکرات و فساد نمی‌رود. وقتی نماز در فرد تاثیر می‌گذارد، این تاثیر به سمت جامعه سوق داده می‌شود و به تدریج که این فریضه در افراد بیشتری در جامعه نهادینه شد، جامعه به سمت سعادت سوق داده می‌شود.

وی افزود: هر فردی در جایگاهی که دارد موظف است که در امر توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز تلاش کند. همانگونه که خداوند متعال در قرآن کریم می‌فرماید الذین ان مکناهم فی الارض اقامو صلاه، هر فرد وقتی به مقام و منصبی می‌رسد باید ابتدا در زمینه توسعه نماز تلاش کند. اگر مدیران ما پای کار باشند قدمی بزرگی برداشته می‌شود و خداوند را شاکرم که در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام، مدیر و کارکنان متعهد و مومنی وجود دارد که همگی دغدعه‌ نماز دارند.

رضایتی ادامه داد: جامعه هدف هر دستگاه باید مورد نیازسنجی و آموزش  قرار گیرد. این امر می‌تواند در مدیریت درمان استان نیز محقق شود. وقتی ابتدا نیازسنجی انجام پذیرد نقص‌ها و نیازها مشخص می‌شود و می‌دانیم که باید در چه زمینه‌ای بیشتر کار کنیم.

در پایان سلیمانی مدیرکل مدیریت درمان استان گفت: این اداره کل با دارابودن همکارانی مخلص و مومن و متعهد همواره در برکزاری نماز جماعت و انجام فرایض دینی پیشقدم بوده است. در ادامه هم آماده هستمی که هرگونه همکاری را با ستاد اقامه نماز استان ایلام داشته باشیم.

مدیرکل مدیریت درمان تامین اجتماعی با مدیر ستاد اقامه نمزا استان ایلام دیدار کرد مدیرکل مدیریت درمان تامین اجتماعی با مدیر ستاد اقامه نمزا استان ایلام دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا