اخبارایلام

دیدار مدیر تأمین اجتماعی با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، هادی صبور مدیر جدید درمان تأمین اجتماعی استان ایلام با حضور در دفتر ستاد با مدیر ستاد اقامه نماز استان در روز دوشنبه بیستم شهریور ماه دیدار کرد.

فیض‌اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام در ابتدای این دیدار ضمن عرض خیرمقدم خدمت مدیر درمان و همراهانش به خدمات این دستگاه اشاره کرد و گفت: بحمدلله مدیران درمان تأمین اجتماعی استان همگی خادم نماز بوده و هستند. در مجموعه درمان استان نیروهای انقلابی و مخلصی وجود دارد که همگی دغدغه نماز دارند و همواره در راستای توسعه و ترویج این فرهنگ نورانی تلاش کرده‌اند. خداوند منان را شاکریم که در ادامه راه در خدمت یکی دیگر از نیروهای انقلابی این مجموعه و یکی از با سابقه‌ترین افراد در زمینه خدمت به مردم استان هستیم. دکتر صبور از ابتدای خدمت خود در استان همیشه یک چهره محبوب و شناخته شده بوده و امیدواریم که در ادامه راه نیز بتواند این توفیق خدمت را به بهترین نحو بجای آورد.

هادی صبور مدیر درمان تأمین اجتماعی استان گفت: توفیق خدمت به نماز افتخاری است که برای مؤمن موجب سعادت و خرسندی قلبی می‌شود. اینکه ما بتوانیم یک بستر را برای اقامه نماز ایجاد کنیم، برای آخرت خود تلاش کرده‌ایم و این را باید مایه مباهات بدانیم. من در تمام دوران خدمت خود سعی کرده‌ام در هر جایی که هستم و اگر چیزی در اختیار دارم برای اقامه نماز جماعت و ایجاد بستر برای این فریضه الهی هزینه کنم. خداوند را نیز شاکرم که در مجموعه درمان همکارانی را در کنار خود می‌بینم که همگی انقلابی و پای کار هستند. این یک توفیق است و آرزو می‌کنم که با فضل خدا و همکاری شما و همکاران در راه خدمت به مردم و اسلام کوتاهی نکنم.

وی در پایان افزود: این مجموعه آمادگی خود را در راستای هرگونه همکاری برای شرکت در برنامه‌های نمازی و برگزاری دوره‌های مختلف برای کادر درمان و جامعه هدف اعلام می‌نماید.

دیدار مدیر تأمین اجتماعی با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا