اخبارتهران

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با حضور حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران، مدیر کل و مسئولین شورای اقامه نماز اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در تاریخ چهارم دی ماه برگزار شد.

در این جلسه دبیر اقامه نماز تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ ضمن تشکر از حضور و برگزاری جلسه، گزارشی از اقدامات انجام شده در ارتباط با ترویج فرهنگ نماز را تشریح کرد.

مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در ادامه گفت: در مجموعه غرب تهران، پانزده شعبه داریم و نزدیک به چهار میلیون نفر تحت پوشش تامین اجتماعی غرب تهران هستند که بزرگترین پوشش تامین اجتماعی در سطح کشوری است.

وی گفت: مجموعه تامین اجتماعی یک مجموعه خوبی است و کسانی در تامین اجتماعی فعالیت می کنند بایستی یک روحیه اجتماعی و مردمی داشته باشند.

وی با اشاره به شانزده واحد تابعه گفت: در این شانزده واحد تابعه نماز جماعت به طور منظم و با حضور امام جماعت برای کارکنان برگزار می شود.

حسینی گفت: اکثر نماز خانه ها بازسازی و تجهیز شده اند و طی برنامه ریزی های صورت گرفته شده سالی دو الی سه نماز خانه تحت پوشش،  نسبت به آماده سازی و تجهیز آنها اقدام می شود.

وی با اشاره به سامانه سجاده گفت: اطلاعات و برنامه های خواسته شده به طور مرتب در سامانه سجاده بارگذاری می گردد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر از برپایی جلسه با اشاره به تفاهم نامه گفت: انتظار ما از اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران این است که فراتر از تفاهم نامه ها در راستای ترویج فرهنگ نورانی نماز اقداماتی را انجام دهند.

وی گفت: پیشنهاد می کنم تا آنجایی که برای تامین اجتماعی مقدور است نسبت به کمک و مساعدت با آموزش و پرورش را حمایت نمائید و مدارسی را که نزدیک شعبات قرار دارند با حضور  امامان جماعت تامین اجتماعی، نماز جماعت مدارس اقامه شود.

نور محمد پور گفت: برای اینکه ارتباط بیشتری را با امامان جماعت واحد های تابعه  داشته باشید، پیشنهاد می شود نشست هایی به صورت ماهانه با امامان جماعت برقرار کرده و برای افزایش توانمند سازی ائمه جماعت واحد های تابعه دوره هایی را برگزار و تامین اساتید را ستاد اقامه نماز استان تهران بر عهده خواهد گرفت.

وی در بحث آموزش نماز خانواده گفت: ستاد اقامه نماز برای خانواده پرسنل دوره های آموزشی  میتواند برگزار کند که هم باعث تقویت و تقدیر و تشکر و هم یک آموزش ترویج فرهنگ نماز را به دنبال دارد.

رئیس برنامه ریزی، نظارت ارزیابی ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر از حمایت های مدیر کل و زحمات مجموعه در ترویج فرهنگ نماز گفت: اجرای بندهای تفاهم نامه تا پایان سال و اجرای برنامه های ابتکاری و همایش آموزش توانمند سازی بانوان اداره را مورد تاکید قرار دادند.

در پایان جلسه توسط  مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران از فعالین نماز با اهداء لوح، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگجلسه شورای اقامه نماز اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگجلسه شورای اقامه نماز اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگجلسه شورای اقامه نماز اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگجلسه شورای اقامه نماز اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگجلسه شورای اقامه نماز اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگجلسه شورای اقامه نماز اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا