اخبارلرستان

طرح سودای بندگی دانش آموزان در مصلی خرم آباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، با هدف ترویج و گسترش فعالیت‌های نمازی، دینی و قرآنی طرح سودای بندگی با حضور دو  هزار نفر از دانش آموزان دختر مقطع اول و دوم متوسطه در شهر خرم آباد در تاریخ بیست و چهارم آذرماه برگزار شد.

در این برنامه معنوی که با حضور مدیرستاداقامه نماز استان لرستان  همراه شد، شرکت کنندگان نماز ظهر و عصر را به امامت حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی نماینده، ولی فقیه در لرستان در مصلی الغدیر خرم آباد اقامه کردند.

همچنین قابل ذکر است که طرح سودای بندگی، محراب و نور چشم از جمله طرح‌هایی هستند که در راستای اجلاس سراسری نماز در بین دانش آموزان مدارس استان در جهت ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز اجرا می‌شوند.

گفتنی است در حاشیه این طرح نمایشگاهی با عنوان آسیب شناسی اجتماعی و  شیوه های دعوت به نماز برگزار شد و حجت الاسلام والمسلمین چراغی از برگزاری پنجمین اجلاس سراسری نماز دانش آموزی در  اردیبهشت سال آینده در لرستان خبر داد.

برگزاری طرح سودای بندگی دانش آموزان در خرم آباد

برگزاری طرح سودای بندگی دانش آموزان در خرم آباد برگزاری طرح سودای بندگی دانش آموزان در خرم آباد برگزاری طرح سودای بندگی دانش آموزان در خرم آباد برگزاری طرح سودای بندگی دانش آموزان در خرم آباد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا