اخبارفارس

از سربازان امریه ستاد اقامه نماز استان فارس تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ سوم آذرماه، از سربازان امریه ستاد اقامه نماز استان فارس با حضور ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس، حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد، پاک فطرت نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و کارشناسان در محل دفتر مدیریت ستاد اقامه نماز استان، تجلیل شد.

همزمان با پایان خدمت مقدس سربازی سربازان امریه مستقر در ستاد اقامه نماز استان فارس، نماینده مردم شیراز  از آنان تقدیر کرد و برای آنان آرزوی موفقیت در ادامه زندگی کرد.

وی ضمن نصیحت و تذکر، آنان را به خدمت و تلاش وافر در ادامه مسیر زندگی توصیه کرد و گفت: خدمت مقدس سربازی در نهادی دینی و مذهبی که در رأس آن مقام معظم رهبری قرار دارد، توفیقی است که شامل هر کسی نمی‌شود و این لطف خدای متعال بوده که خدمت مقدس سربازی شما را در مسیر زندگی و اول جوانی، در امر نماز قرار داده است و از این موهبت الهی نهایت استفاده و بهره را ببرید.

در ادامه ذوالانوار تأکید کرد: حالا که به پایان خدمت خود در ستاد نماز رسیده اید، می‌بایست برای دین خدا تبلیغ کنید و آنچه را از نماز و معارف نماز یاد گرفته‌اید، برای رضای خدا منتشر کنید.

در پایان قائم مقام ستاد استان، با اهداء هدایایی از آقایان امیر حسین عزیزی، علی رئیسی و سید مهدی طباطبایی تقدیر کرد.

سربازان امریه ستاد فارس

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا