اخبارخراسان جنوبی

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز به همراه قدوسی پور کارشناس برنامه ریزی و نظارت ستاد اقامه نماز باجهانشاهی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هجدهم فروردین ماه در محل دفتر رئیس سازمان دیدار کرد.

در این دیدار جهانشاهی ضمن خیر مقدم، به ارائه گزارشی مختصر از برنامه های سازمان مدیریت و برنامه ریزی در زمینه های مختلف فعالیت های فرهنگی از جمله نماز پرداخت.

وی در ادامه افزود: این سازمان جهت اجرای هرگونه برنامه فرهنگی و آموزشی در زمینه نماز در بین مجموعه کارکنان و خانواده آنها به ویژه برگزاری اقامه نماز جماعت، مسابقات نمازی، مسابقه نقاشی با موضوع نماز و جشن تکلیف فرزندان آمادگی کامل دارد.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تبریک سال نو و ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان، از همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی در اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی با ستاد اقامه نماز استان تشکر و قدردانی کرد و مطالبی را در خصوص آثار برگزاری نماز جماعت بیان کرد و افزود: نماز جماعت زمینه ساز دید و بازدید بین مسلمین و تعاملات اجتماعی در جامعه اسلامی است.

کمیلی در ادامه به ارائه گزارشی از اجرای برنامه های ستاد اقامه نماز استان در سال ۱۴۰۲ پرداخت و گفت: تلاش مضاعف در پیشبرد و برگزاری برنامه های متتوع فرهنگی و آموزشی در زمینه نماز  و فرهنگ سازی  و نشر و گسترش فرهنگ نورانی نماز در سطح جامعه و دستگاه های اجرایی، نیازمند حمایت مالی و تامین منابع استانی از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا