اخبارخراسان جنوبی

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان با مدیر کل امور مالیاتی خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی ، بیست و پنجم مهرماه حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی با کریم دادی مدیر کل امور مالیاتی استان دیدار کرد.

کمیلی در ابتدای ضمن تشکر از مدیر کل امور مالیاتی استان  که بهمراه کارکنان متعهد خود توانست در ارزیابی ستاد اقامه نمازدر سال ۱۴۰۱، رتبه شایسته تقدیر ویژه را کسب کند.

وی افزود: توسعه و ترویج فرهنگ نماز وظیفه هر انسان مؤمن است و ما در هر جایگاهی که هستیم باید در این امر تلاش کنیم. اینکه می بینیم در اداراتی که دارای ارباب رجوع هستند اینچنین برای نماز کار می‌شود و دغدغه برای توسعه این فریضه الهی وجود دارد، مایه خرسندی و افتخار است. اداره کل امور مالیاتی استان با توجه به بازدیدهایی که داشته‌ایم دارای نمازخانه مناسبت و منظم است و مکان مناسبی جهت اقامه نماز جماعت دارد.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی افزود: برنامه ای که ستاد اقامه نماز استان در نیمه دوم سال جاری روی آن متمرکز شده است و تاکید دارد برگزاری دوره‌های آموزشی نماز برای کارکنان و خانواده آن‌ها است که ستاد آمادگی خود را برای اعزام مدرس برای برگزاری این دوره آموزشی  اعلام می دارد.

در پایان کریم دادی مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی  ضمن خیر مقدم و تشکر از برنامه های ستاد اقامه نماز  در جهت ترویج وتوسعه فرهنگ نورانی نماز در سطح استان اظهار داشت: بسیار خوشحالم که در محضر خداوند متعال این توفیق خدمت به نماز را دارا می‌باشم و تشکر می‌کنم از کارکنان مخلص و متعهد اداره کل امور مالیاتی استان که خالصانه پای کار هستند. و اعلام آمادگی می‌کنم که هرگونه برنامه مشترک که ستاد اقامه نماز در پیش داشته باشد با همکاری این اداره کل برگزار شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا