اخبارخراسان جنوبی

جلسه کمیته خدمات سفر استان خراسان جنوبی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، بیست وششم فروردین ماه جلسه ستاد خدمات سفر نوروز سال ۱۴۰۳ به ریاست قناعت استاندار و با حضور معاون عمرانی استانداری، مدیر ستاد اقامه نماز و اعضا، در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد.

در این جلسه کمیته های دوازده گانه هر کدام گزارش عملکرد خود را ارائه دادند و کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان و رئیس کمیته نظارت بر نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی ستاد اجرایی خدمات سفر استان گزارش جامعی از اقدامات و تمهیدات این کمیته ارائه داد و اظهار داشت:
بعد از وصول دستورالعمل‌ بلافاصله کارگروه نظارت بر فضاهای اقامه نماز در مرکز استان و شهرستان های تابعه تشکیل شد.

کمیلی افزود: تقویم زمانی بازدیدها تدوین و به دستگاه های عضو کارگروه مطابق با تقویم اجرایی ستاد خدمات سفر ترسیم شد. نظارت مستمر بر اماکن و فضاهای اقامه نماز شهری و بین راهی برای جایگاه های سوخت،مجتمع های رفاهی، مراکز بوم گردی، پایگاه های جمعیت هلال احمر، راهدارخانه ها و… در دستور کار قرار گرفت و گزارش نظارت ها به تفکیک هر شهرستان متناسب با حوزه جغرافیایی به فرمانداران مربوطه منعکس شد.

وی در ادامه تاکید کرد که در بازدیدهای میدانی، جلسات حضوری با متولیان نگهداری فضاهای اقامه نماز در جهت رفع مشکلات نمازخانه ها گذاشته شد و مرتب هم پیگیری و رصد شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در قسمت دیگری از اظهارات خود به تشکیل جلسات مجزا با مدیریت ها جمعیت هلال احمر، راهداری و میراث فرهنگی در زمینه توجه به نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی پرداخت و افزود استان ما از نظر جانمایی نماز خانه و مساجد بین راهی از وضعیت مطلوبی برخوردار است.

در خاتمه قناعت استاندار خراسان جنوبی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک سال نو و همچنین تبریک عید سعید فطر صمیمانه از همه کمیته ها از جمله کمیته نظارت بر نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی تقدیر و تشکر کرد.

در پایان جلسه  لوح تقدیری با امضا استاندار به مدیر ستاداقامه نماز استان تقدیم شد.

۲۰۲۴-۰۴-۱۵-۰۰۰۲ جلسه کمیته خدمات سفر استان خراسان جنوبی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا