اخبارخراسان جنوبی

شورای اقامه نماز شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی، بیست وهفتم فروردین ماه شورای اقامه نماز شرکت آب و فاضلاب استان با حضور حجه الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان ،دوستی مدیر عامل و دیگر اعضا در محل سالن جلسات شرکت برگزار شد .

مدیر ستاد اقامه نماز استان در این جلسه با بیان اینکه هزینه کردن برای معنویت هزینه نیست، بلکه از جنس سرمایه گذاری است؛ بر ارتباط صمیمانه امام جماعت با همکاران و متوجه شدن همکاران از حضور امام جماعت و هم چنین پخش اذان در ساختمان اداری جهت اطلاع همکاران از وقت نماز تاکید کرد.

در ادامه مدیرعامل شرکت آبفای استان نیز با بیان اینکه برگزاری نماز در یک سازمان از نشانه های دینداری و اسلامی بودن آن است، حضور همکاران آبفا را در سطح شرکت و امورها در نمازهای اول وقت و جماعت در عین موقعیت شغلی و همزمانی جلسات با مرکز و و میدانی بودن فعالیت های بعضی همکاران قابل قبول دانست و بر حضور بیشتر همکاران تاکید کرد.

دوستی ساخت نمازخانه مناسب در ساختمان جدید بهره برداری شرکت در سایت اداری را از تاکیدات شرکت دانست که به آن توجه شده است.

حجه الاسلام حسینی رییس،شورای فرهنگی و دینی بر انسجام بخشی شرکت های صنعت آب و برق استان و همچنین حضور مدیران و دعوت همکاران به نماز توسط مدیران حوزه ها در نمازهای جماعت تاکید کرد.

وی با بیان اینکه ۲۰ دقیقه وقت نماز را قانون تصریح کرده و سعی شده نمازها کوتاه و صحبت های بین نماز هم  خلاصه باشد؛ خواستار حضور حداکثری همکاران در نمازهای جماعت شد.

در پایان جلسه تفاهم نامه گسترش فعالیت های اقامه نماز فیمابین ستاد اقامه نماز استان و شرکت آب و فاضلاب استان به امضای طرفین رسید و تعدادی از فرزندان همکار شرکت که به سن تکلیف رسیده اند با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

شورای اقامه نماز شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا