اخبارمرکز تخصصی نمازمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

نشست هم اندیشی ستاد اقامه نماز با مرکز تخصصی نماز قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی نماز، نشست هم اندیشی معاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز  با مرکز تخصصی نماز قم، روز چهارشنبه چهارم بهمن ماه، با حضور معاون فرهنگی و مدیران حوزه ستادی و مدیر و جمعی از اساتید مرکز تخصصی نماز برگزار شد.

منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز، در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش ها و خدمات انجام شده در مرکز تخصصی نماز، به تقویت و توسعه فعالیت های علمی و پژوهشی مرکز، تشکیل هیات های اندیشه ورز فی مابین و احیاء کارگروه های تخصصی در مرکز تاکید کرد.

وی در تولیدات مرکز به موضوع نیاز سنجی پیش از تولید تاکید کرد.

سرگزی موضوع ارتقای سطح دانشی اساتید مرکز و برنامه داشتن مرکز برای جذب دانش پژوهان جدید از اولویت های ستاد اقامه نماز در ارتقای سطح کیفی مرکز تخصصی نماز به عنوان بازوی علمی ستاد بر شمرد.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام اسماعیل ولیخانی مدیر مرکز تخصصی نماز قم از آمادگی مرکز تخصصی نماز در برنامه های تولید، پژوهش و اعزام های مورد نیاز ستاد اعلام داشت.

حجت الاسلام ولیخانی اظهار داشت: تمرکز مرکز با توجه به تاکیدات در زمینه تولید محتوا برای نسل نو، به بازنگری در محتوا، ارائه و تولیدات می باشد تا با توجه به ذائقه مخاطب قدم بردارد.

 در ابتدای این جلسه حکم مدیریت حجت‌الاسلام ولیخانی توسط معاون فرهنگی ستاد به وی اعطا شد.

در این نشست هر یک از مدرسین چند نکته علمی پژوهشی و تبلیغی پیرامون نماز بیان کردند.

همچنین مدرسین گزارشی از وضعیت برگزاری دوره های آموزشی و برنامه های فرهنگی در استان ها و نقاط ضعف و قوت برنامه ریزی استان ها ارائه دادند.

نشست هم اندیشی ستاد با مرکزی تخصصی نماز قم برگزار شد

نشست هم اندیشی ستاد با مرکزی تخصصی نماز قم برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا