آذربایجان غربیاخبار

ویژه برنامه دهه فجر با موضوع نماز نسل نو در آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذرباجان غربی، بیست و سوم بهمن ماه، ویژه برنامه دهه فجر با موضوع نماز نسل نو و انقلاب اسلامی، به همت ستاد اقامه نماز استان و همکاری آموزش و پرورش استان در محل دبیرستان دخترانه سارا شهرستان ارومیه برگزار شد.

این برنامه‌ها شامل نشست با موضوع نماز و انقلاب، مسابقه نقاشی، مسابقه ورزشی، دلنوشته انقلاب و نشست نمازی بود که با حضور دانش‌آموزان و معلمان این دبیرستان انجام شد.

این ویژه برنامه با بخش های بسیار جذاب آموزشی (ماشین انقلاب و نماز) توسط حجت الاسلام و المسلمین عباس‌زاده از فعالین حوزه نماز و اخلاق دانش آموزان استان و همچنین اجرای همخوانی سرودهای انقلابی و برگزاری مسابقه های انفرادی و تیمی میان دانش آموزان و معلمان آنان برگزار گردید.در پایان جوایز نفیسی به نفرات برتر ارائه شد.

این برنامه‌ها در عمل به منویات مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ نماز و نماز نسل نو در سطح مدارس و محلات استان برنامه ریزی شده اند و با توجه به استقبال مدارس، معلمین، دانش آموزان و اولیا گرامی ادامه دار خواهند بود.

لازم به ذکر هست در این مراسم عبدی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی و موتاب کارشناس فرهنگ،آموزش و پژوهش استان به نمایندگی از ستاد استان به ایراد سخن در حوزه فرهنگ نماز، نسل نو و انقلاب اسلامی برای دانش آموزان پرداختند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا