اخباراصفهان

دوره آموزشی نماز ویژه خانواده های دانش آموزان مدارس فریدونشهر

دوره آموزشی نماز ویژه خانواده های دانش آموزان با موضوع شیوه های دعوت به نماز در شهرستان فریدونشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، دوره آموزشی شیوه های دعوت به نماز ویژه خانواده های دانش آموزان روز چهارشنبه هفدهم آبان ماه در مدارس شهرستان فریدونشهر برگزار شد.

این دوره ها با تدریس حجت الاسلام والمسلمین نبی نژاد و حجت الاسلام والمسلمین افسری از اساتید مرکز تخصصی نماز قم برگزار شد.

مدرسین این دوره به تربیت دینی و جذب فرزندان به نماز و مسیر خوشبختی فرزندان اشاره کردند و بیان داشتند: خانواده در اسلام در تربیت کودکان و نوجوانان نقش به سزایی دارد و طبق سفارشات پیامبر، ابتدا پدر و مادر باید عامل خیر و خوبی باشند و صداقت، رفاقت، تدین و مهربانی از خود نشان دهند تا فرزند نیز از آنان پیروی کند.

اساتید مرکز تخصصی نماز افزودند: فرزندانتان را متذکر خدا قرار دهید یعنی یاد خدا به طوری در خانه دل آنها قوی باشد که کسی جرأت گناه نداشته باشد و آن‌ها را امر به معروف و نهی از منکر کنید و ارتباطات آنان را تحت نظر داشته باشید.

مدرس اعزامی از مرکز تخصصی نماز قم در دوره آموزشی شیوه های دعوت به نماز ویژه خانواده های دانش آموزان گفت: در تربیت فرزند محوریتی لازم است و چه بهتر که محور تربیت کودکان و جوانان را نماز قرار دهیم و با این امر الهی آنان را با دستورات الهی آشنا سازیم چرا که نماز آرامش بخش جان و روح انسان است.

حجج اسلام نبی نژاد و افسری با بیان اینکه در خانه‌هایی که نماز خواندن رواج دارد، دینداری پررنگتر دیده می‌شود گفتند: بنیاد خانواده محل تربیت و رشد است و دشمنان هم با شیوه‌های فرهنگی مبتذل از طریق مجازی و دروغ به دنبال متزلزل کردن نهاد خانواده اند لذا با تربیت صحیح فرزند از این خواسته دشمن جلوگیری کنید.

دوره آموزشی خانواده های دانش آموزان فریدونشهر اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا