مازندران

جلسه ویژه خدمات سفر استان مازندران با حضور استاندار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز مازندران، روز یکشنبه بیست و هفتم اسفندماه، جلسه ویژه خدمات سفر استان با حضور سید محمود حسینی پور استاندار مازندران، معاونان استاندار، مدیر ستاد اقامه نماز مازندران، فرمانداران و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان، در سالن شهید رجایی استانداری برگزار شد.

در این جلسه حسینی پور استاندار مازندران، ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، بیان داشت: زمینه برای اینکه مردم در نوروز و ماه رمضان با آرامش به امورات این ایام بپردازند فراهم است و همه دستگاه‌های خدمات رسان در مازندران با حداکثر توان برای خدمت رسانی به ملت بزرگ ایران آماده هستند.

استاندار مازندران با اشاره به همزمانی نوروز با ماه رمضان، گفت: حرمت ماه رمضان و شئونات این ماه مبارک باید حفظ شود.

وی با بیان اینکه مردم شئونات ماه رمضان را باید رعایت کنند، افزود: مسافران توجه کنند خط قرمز مردم مازندران هنجارشکنی در ماه رمضان است و به همین منظور اماکنی را در نظر گرفتیم تا به مسافران خدمات دهند.

حسینی پور گفت: متولیان مساجد در ایام نوروز نسبت به بازگشایی این اماکن توجه بیشتری داشته باشند.

در ادامه حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز مازندران با بیان اینکه مساجد بین راهی استان باید فعال تر شود، یادآور شد: مازندران استانی گردشگرپذیر بوده که در ایام نوروز میزبان گردشگرانی از اقصی نقاط کشور است . اگر چه جلسات مکرر در این چند روزه در ارتباط با خدمات سفر برگزار شد، ولی در بازرسی و ارزیابی های معموله، انتظار می رود دستگاههای مسئول ستاد تسهیلات سفر در ایام نوروز بر نحوه نظافت سرویس های بهداشتی و نمازخانه های سوخت نظارت بیشتری مصروف دارند.

مدیرستاد اقامه نماز استان گفت: فرمانداران می توانند با همکاری شهرداری ها در سطح شهر، ضیافت افطاری ساده به همراه اقامه نماز جماعت را برگزار و فرهنگ سازی نمایند.

در ادامه هر یک از مدیران دستگاههای مامور خدمات سفر، گزارشی از وضعیت خدمت رسانی بخصوص در امر مساجد و نمازخانه های بین راهی را بیان داشتند و جلسه با جمعبندی مطالب و رهنمودهای استاندار پایان یافت.

 جلسه ویژه خدمات سفر استان مازندران با حضور استاندار برگزار شد

جلسه ویژه خدمات سفر استان مازندران با حضور استاندار برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا