اخباریزد

جلسه هماهنگی برگزاری دوره های نماز ویژه سربازان پادگان آموزشی آیت الله خاتمی یزد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز دوشنبه سوم دی ماه، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی دوره های نماز ویژه سربازان پادگان آموزشی آیت الله خاتمی با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام و المسلمین شاکری نماینده ولی فقیه پادگان و مسئول عقیدتی و سیاسی این پادگان در محل دفتر مدیریت ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

حجت الاسلام موسوی خاطر نشان کرد: یکی از کارهای ساده و در عین حال موثر، انعقاد قرارداد اولیه بومی مابین ستاد اقامه نماز و پادگان آیت الله خاتمی است. این تفاهم نامه که متناسب با شرایط استان تهیه شده، نقشه راهی برای پیشبرد اهداف میباشد. ستاد اقامه نماز استان آماده همکاری جهت مشاوره و انعقاد تفاهم نامه نمازی بومی، متناسب با نیاز های ستاد اقامه نماز و نیروهای مسلح کشور را دارد.

وی افزود : نماز در پادگان ها و مراکز نظامی علاوه بر تاثیر در خلقیات فردی و حرکات اجتماعی در جامعه، موجب پرهیز از گناه و پیش­گیری از آسیب‌های اجتماعی در بین این قشر می شود.

حجت الاسلام شاکری یادآور شد: تلاش برای تقویت و تعمیق اقامه نماز در سطح حوزه اختیارات، از مهمترین وظایف ماست. پادگان آیت الله خاتمی آمادگی خود را برای اجرای برنامه های نمازی جهت پیشبرد هدف مقدس اقامه نماز در جامعه اعلام میدارد.

مسئول عقیدتی و سیاسی این پادگان خاظر نشان کرد: در هر دوره آموزشی پادگان آیت الله خاتمی پذیرای ۱۸۰۰ سرباز وظیفه از مقاطع تحصیلی مختلفی هست که در ابتدای هر دوره، کارشناسان ما سربازان را از نظر سطح اعتقادی و پایبندی به اجرای احکام سنجش می کنند.

 

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی دوره های نماز ویژه سربازان پادگان آموزشی آیت الله خاتمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا