اخبارگلستان

دوره توانمندسازی نماز ویژه معاونین و مربیان پرورشی و دبیران دین و زندگی در گرگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، دوره توانمندسازی نماز معاونین و مربیان پرورشی و دبیران دین و زندگی، با همکاری آموزش و پرورش و با حضور استاد مرکز تخصصی نماز و مدیر ستاد اقامه نماز استان، ویژه ۱۷۰ نفر در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، ۲۶ و ۲۷ بهمن ماه در سالن کانون طه شهرستان گرگان برگزار شد.

اهداف این دوره شامل آشنایی بانقش و وظیفه معلمان درتربیت دینی دانش آموزان، ارتقای دانش و مهارت معاونین و مربیان پرورشی و دبیران در پاسخگویی به شبهات و پرسش های دانش آموزان و آمادگی علمی و عملی دبیران در مهیا نمودن دانش آموزان در ورود به مرحله تکلیف می باشد.

سرفصل های این دوره آموزشی در سه بخش معرفتی، تبلیغی و مهارتی می باشد که عنوان های آن شامل نماز شناسی با رویکرد آثار تربیتی نماز، نقش دبیران دین و زندگی در تربیت دینی نوجوانان، شیوه های دعوت دانش آموزان به نماز، شیوه‌های پاسخگویی به پرسش‌های نماز دانش آموزان با تاکید بر پرسش‌های پرتکرار نوجوانان و آشنایی با ویژگی های دوران بلوغ می باشد.

دوره توانمندسازی نماز ویژه معاونین و مربیان پرورشی و دبیران دین و زندگی دوره توانمندسازی نماز ویژه معاونین و مربیان پرورشی و دبیران دین و زندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا