اخباراصفهان

دوره آموزشی نماز ویژه مدیران دستگاه های اجرائی شهر اصفهان

مدیر ستاد اقامه نماز استان: با ترویج امر نماز و دعوت نسل جدید به این امر الهی مانع ایجاد فحشا در جامعه شویم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، دوره آموزشی نماز ویژه مدیران دستگاه های اجرائی شهر اصفهان روز پنجشنبه بیست و هفتم مهرماه در سالن اجتماعات فرمانداری اصفهان برگزار شد.

این دوره با تدریس حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان و حجت الاسلام والمسلمین صغیرا استاد تخصصی نماز بومی شهر اصفهان برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در دوره آموزشی نماز مدیران دستگاه های اجرائی به بیان آداب و اسرار و رمز و رازهای نماز پرداخت و بیان داشت: اهمیت و جایگاه نماز را باید در بین مردم و مخصوصا خانواده ها بیان کنیم تا جامعه ای هدفمند در مسیر دستورات الهی داشته باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر ادامه داد و گفت: اقامه نماز طبق آیات الهی از منکر و فحشا در جامعه جلوگیری می کند و با ترویج امر نماز و دعوت نسل جدید به این امر الهی مانع ایجاد فحشا در جامعه شویم.

وی به نکاتی در خصوص نماز ادرات اشاره داشت و اظهار کرد: حضور مدیران در نماز جماعت، عدم برگزاری جلسات در وقت اقامه نماز و دعوت کارکنان به نماز جماعت از عوامل مهم و وظایف مدیران دستگاه ها می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین صغیرا در دوره آموزشی نماز ویژه مدیران دستگاه های اجرائی بیان داشت: شیوه های دعوت به نماز در خانواده و در محیط کار با هم تفاوت دارد و برای هر کدام باید شیوه خاص خود را در نظر داشته باشید.

وی ادامه داد و گفت: مدیران جهت ترویج امر نماز باید از خانواده شروع و در اداره با دعوت کارمندان خود این دستور بر عهده گذاشته را تکمیل کنند.

صغیرا نحوه جذب خانواده به نماز را بیان کرد و گفت: شیوه دعوت همکاران به نماز با شیوه دعوت خانواده متفاوت است و ایجاد شرایط محیطی و اجرای اموری که در جذب همکاران به نماز مؤثر است باید در ادارات انجام شود.

دوره آموزشی نماز ویژه مدیران دستگاه های اجرائی اصفهان

دوره آموزشی نماز ویژه مدیران دستگاه های اجرائی اصفهان

دوره آموزشی نماز ویژه مدیران دستگاه های اجرائی اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا