اخبارقم

دوره آموزشی نماز ویژه مدیران میانی قم برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جلسه هماهنگی برگزاری دوره آموزشی نماز ویژه مدیران میانی استان، سه‌شنبه، بیست و چهارم مردادماه، با حضور مدیر و کارشناس برنامه‌ریزی نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز و مسئول آموزش سازمان مدیریت و برنامه ریزی در ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

دوره آموزشی نماز ویژه مدیران میانی قم برگزار می‌شود

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه به تشریح رویکرد آموزشی ستاد اقامه نماز پرداخت و گفت: اگر ترویج معارف نماز را با آموزش آداب، اسرار و کارکرد‌های آن پیش ببریم اهتمام جمعی شکل خواهد گرفت و شاهد نتایج آن در جامعه خواهیم بود.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب‌پور در ادامه به آثار برگزاری دوره آموزشی مدیران و روسای دستگاه‌ها در سال گذشته اشاره کرد و گفت:‌ این دوره موجب شد تا بسیاری از مدیران اهتمام مضاعفی را به مباحث نمازی دستگاه داشته باشند.

ایشان در ادامه به آثار اهتمام مدیران بر نماز جماعت دستگاه اشاره و خاطر نشان کرد: مدیران نمازی، دستگاه‌های نمازی را به ارمغان خواهند آورد و در پی آن جامعه ای نمازی خواهیم داشت.

دوره آموزشی نماز ویژه مدیران میانی قم برگزار می‌شود

فرخار مدیر آموزش مدیریت و برنامه‌ ریزی استان نیز در این جلسه به تشریح سرفصل های دوره آموزشی نماز ویژه مدیران میانی پرداخت و گفت: جایگاه نماز در آیات و روایات، نقش اقامه نماز در کاهش سوء رفتار کارکنان در محیط کار، علل ترک نماز در بین کارکنان و راهکار‌های ترویج فرهنگ اقامه نماز در محیط کار از جمله سرفصل‌ های این دوره آموزشی است.

وی در ادامه به ملزومات برگزاری دوره‌های آموزشی اشاره کرد و گفت: تبیین اهداف برگزاری دوره، برگزاری آزمون پیش دوره آزمون پایانی از جمله اهم ملزومات برگزاری دوره‌های سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی است.

در پایان مقرر شد دوره آموزشی نماز ویژه مدیران میانی استان در مهرماه و بصورت حضوری برگزار شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا