اخباراردبیل

نشست نماز ویژه کارکنان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل پیش ازظهر چهارشنبه سوم آبان ماه در نشست نماز ویژه مدیران و کارکنان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به نقش نماز در سالم سازی زندگی فردی و اجتماعی و محیط کار گفت: بسیاری از مشکلات جامعه امروز ناشی از کاهل نمازی و غرابت با نماز است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل با اشاره به اهمیت فراوان موضوع نماز و وجود آیات و روایات متعدد در این زمینه،‌ همه مدیران و کارکنان را به مطالعه در باب نماز و آشنایی با فلسفه و اسرار و آثار و برکات نماز توصیه کرد.

عبدی ضمن سفارش همه مدیران به مطالعه اسناد بالادستی نماز و تفاهم نامه منعقده وزارت خانه با ستاد اقامه نماز کشور، بر ضرورت تشکیل منظم جلسات شورای اقامه نماز دستگاه و برنامه ریزی و تخصیص اعتبار لازم برای اجرائی نمودن مفاد تفاهمنامه تاکید کرد.

وی با اشاره به برگزاری سی امین اجلاس سراسری نماز در استان زنجان با موضوع ” نماز نسل نو، با تمرکز بر نقش مدرسه، مسجد ودانشگاه” اظهار داشت: سه نهاد خانه ، مدرسه و مسجد نقش سازنده ای در رشد دینی و اخلاقی و اجتماعی آینده سازان دارند و بر لزوم بهره گیری از ظرفیت همه دستگاهها و ادارات در تبلیغ و اطلاع رسانی و مشارکت گسترده در فراخوان علمی اجلاس تاکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمدپور از اساتید حوزه هم طی سخنانی در این نشست، ‌با اشاره به فلسفه و اسرار عبادات بویژه نماز گفت: اگر به نماز کم توجه باشیم به سایر عبادات نیز توجه نخواهیم داشت و آشنایی با اسرار نماز به همان اندازه نمازمان را لذت بخش خواهد کرد.

نشست نماز ویژه مدیران و کارکنان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل

نشست نماز ویژه مدیران و کارکنان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا