اخباریزد

آغاز سلسله نشست های نماز ویژه دانش آموزان یزدی در مدارس استان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، در روز یک شنبه بیست و یکم آبان ماه، سلسله نشست های نماز ویژه دانش آموزان یزدی با حضور ۱۳ استاد مرکز تخصصی نماز به مدت ۶ روز آغاز شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد در مورد این سلسله نشست ها اظهار داشت: اقامه نماز در آموزش و پرورش به امامت طلاب، روحانیون و مشاورین مذهبی مدارس، فرصتی مغتنم برای تبیین احکام و معارف دینی و انس دادن دانش آموزان با نماز و ارتباط باخداوند متعال است و عمل به توصیه اکید مقام معظم رهبری می باشد.

وی در ادامه گفت: طبق یافته‌های پژوهش حاضر، بین نمازخوانی و پیشرفت تـحصیلی، هم‌بستگی بـالا و معنی‌داری وجود دارد. یعنی هرچه دانـش‌آموزان از نـظر درسی‌ میانگین بالاتری‌ داشته باشند، بیشتر نماز می‌خوانند.

وی تاکید کرد: نماز جماعت، در دانش آموزان روحیه مذهبی دانش آموزان را بالا می برد و باعث می شود که در آینده هم فردی موفق و با اعتماد به نفس بالا برای جامعه باشد.

 

آغاز سلسله نشست های نماز ویژه دانش آموزان یزدی در مدارس استان آغاز سلسله نشست های نماز ویژه دانش آموزان یزدی در مدارس استانآغاز سلسله نشست های نماز ویژه دانش آموزان یزدی در مدارس استان آغاز سلسله نشست های نماز ویژه دانش آموزان یزدی در مدارس استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا