اخباراردبیل

دومین جلسه کمیسیون تخصصی اجلاس نماز در آموزش و پرورش اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز شنبه چهارم آذرماه، دومین جلسه کمیسیون تخصصی اجلاس نماز در اداره کل آموزش و پرورش، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، روسای ادارات قرآن عترت و نماز و همچنین مشارکت های مردمی، معاونین پرورشی و کارشناسان نواحی ۱و۲ و برخی از مدیران و معاونین مدارس برگزار شد.

در این جلسه، عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل طی سخنانی با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای غزه اظهار داشت: فرهنگ بسیجی و مقاومت در هر عرصه ای وارد شود، نتایج خیره کننده و ارزشمندی خواهد داشت و باید سعی کنیم این فرهنگ در همه ابعاد زندگی فردی و اجتماعی ساری و جاری گردد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در ادامه با اشاره برگزاری سی امین اجلاس سراسری نماز با عنوان ” نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه، مسجد و دانشگاه” در نیمه دوم آذرماه به میزبانی استان زنجان گفت: تقسیم کارها و وظایف هر یک از دستگاه‌های اجرایی در قبال نسل‌ نو در قالب اسناد بالادستی تعیین شده است و دستگاه‌ها موظف به انجام تکالیف محوله می‌باشند.

عبدی با تاکید بر مسئله شناسی و شناسایی موانع موجود برای رونق نماز در بین نسل نو اضافه کرد: فعالیت‌های بسیاری در زمینه دعوت این نسل به نماز انجام شده است که برخی به نتیجه مطلوب رسیده و در برخی نتیجه مدنظر حاصل نشده است که باید دلایل عدم موفقیت و ناکامی را شناسایی و  برای رفع آن‌ها برنامه ریزی کنیم.

در ادامه هر یک از اعضای حاضر در جلسه به بیان موانع و مشکلات رونق نماز در مدارس پرداخته و  مقرر گردید پس از جمع بندی توسط اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل یک نسخه از آن به وزارت آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز ارسال گردد.

دومین کمیسیون تخصصی اجلاس نماز اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا