اخبارسیستان و بلوچستان

دومین جلسه کمیسیون سی امین اجلاس سراسری نماز در زاهدان برگزار شد

دومین جلسه کمیسیون تخصصی اجلاس کشوری با حضور دستگاه های عضو با محوریت ستاد اقامه نماز استان و به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان، در راستای شیوه نامه اجرایی ساز و کار سی امین اجلاس سراسری نماز با عنوان نماز نسل نو با رویکرد مدرسه، مسجد و دانشگاه، دومین جلسه کمیسیون تخصصی اجلاس کشوری با حضور دستگاه های عضو، روز دوشنبه بیست و نهم آبانماه با محوریت ستاد اقامه نماز استان و به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

کمسیون
کمسیون سی امین اجلاس کشوری

سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان با قدردانی از حضور  اعضاء در جلسه موارد و انتظارات هر یک از دستگاه های مربوطه را تشریح و تبیین و پیرامون برگزاری سی امین اجلاس سراسری نماز و سازو کار برگزاری اجلاس در کشور توضیحاتی را بیان کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در ادامه گفت: با همکاری دستگاه های عضو کمسیون تخصصی اجلاس و جلسه ای که قبلا در این خصوص برگزارشد تا این لحظه اطلاعات و پیشنهادات سازنده خوبی به دستمان رسیده لذا در اولین فرصت به محض دریافت دیگر موارد و اطلاعات کارگروه های تخصصی دستگاه های اجرایی در استان موارد جمع بندی و در موعد مقرر به دبیرخانه اجلاس کشوری ستاد اقامه نماز ارسال خواهد شد.

کمسیون سی امین اجلاس کشوری

در ادامه این جلسه هر کدام از حاضرین  پیشنهادات و انتظارات خود را از موانع و مشکلات پیش روی نماز نوجوانان و جوانان بیان کردند و بصورت کتبی نیز به ستاد اقامه نماز استان تحویل دادند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا