اخباراردبیل

جلسه کمیسیون تخصصی اجلاس نماز در اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز سه شنبه سی ام آبان ماه جلسه کمیسیون تخصصی سی امین اجلاس سراسری نماز در اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، معاون فرهنگی و کارشناسان اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین سید محسن محسنی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در سخنانی ضمن ارائه گزارش اجمالی از فعالیت های این اداره کل در حوزه ترویج نماز در جامعه، گفت: این اداره با تمام ظرفیت، اعم از روحانیون، مبلغین، فعالان فرهنگی و تبلیغی، آماده همکاری همه جانبه در خصوص برگزاری شایسته در اجلاس استانی نماز می باشد.

در ادامه این جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل با اشاره برگزاری سی امین اجلاس سراسری نماز با عنوان ” نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه، مسجد و دانشگاه” در نیمه دوم آذرماه به میزبانی استان زنجان گفت: قرار بر این است پیش از برگزاری اجلاس سراسری پیرامون شناخت موضوعات و مشکلات مرتبط با نماز نسل نو در سطح ملی و استانی، کمیسیون های تخصصی تشکیل شود.

عبدی با تاکید بر مسئله شناسی و شناسایی موانع موجود برای رونق نماز در بین نسل نو اضافه کرد: فعالیت‌های بسیاری در زمینه دعوت این نسل به نماز انجام شده است که برخی به نتیجه مطلوب رسیده و در برخی نتیجه مدنظر حاصل نشده است که باید دلایل عدم موفقیت و ناکامی را شناسایی و  برای رفع آن‌ها برنامه ریزی کنیم.

وی در ادامه تاکید کرد: اعضای کمیسیون  تخصصی متشکل از مدیرکل،معاونین و اعضای شورای اقامه نماز اداره کل و افراد صاحب نظر با حضور موثر در جلسات مربوطه نسبت به شناسائی موانع و مشکلات و ارائه راهکارهای عملی اقدام و گزارشی از فعالیت خود را علاوه بر ارسال به سازمان مرکزی به ستاد اقامه نماز استان نیز ارسال کنند.

کمیسیون اجلاس نماز در اداره تبلیغات اسلامی اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا