اخبارکهگیلویه و بویراحمد

جلسه کمیسیون تخصصی اجلاس نماز در تبلیغات اسلامی کهگیلویه وبویر احمد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کهگیلویه وبویر احمد، روز سه شنبه سی ام آبان ماه، جلسه کمیسیون تخصصی مطالعاتی نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مسجد، مدرسه ،دانشگاه با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، مدیر اداره کل تبلیغات اسلامی، نهادهای فرهنگی، مسئولین نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها، صاحب نظران و ایده پردازان با موضوع بررسی موانع و ارائه راه کارها اقامه نماز  در اداره تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام سید رضا افتخاری مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان در سخنانی با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای غزه اظهار داشت: فرهنگ بسیجی و مقاومت در هر عرصه ای وارد شود، نتایج خیره کننده و ارزشمند خواهد داشت و باید سعی کنیم این فرهنگ در همه شئون جاری و ساری شود.

وی ضمن تشریح موضوع جلسه و وظایف کمیسیون تخصصی گفت: انتظاری که از این کمسیون هست، ملاحظه واقعیت های میدان و عزم جدی بر رفع موانع  در خصوص اقامه نماز در مسجد، مدرسه و دانشگاه می باشد تا بتوانیم مشکلات و عیب های ساختاری را برطرف کنیم.

در ادامه مدیر  ستاد اقامه نماز استان با بیان پاره ای از مشکلات و موانع و قصور همگانی در مسأله اقامه نماز اظهار داشت: همه ما بنوعی در موضوع اقامه نماز کوتاهی داشته ایم لذا انتظار است در  این کمیسیون موارد را بصورت علمی و با بهره مندی از داده های موجود بررسی نماییم و بتوانیم انشاء الله راه کارهای عملی و مطلوب و کارساز به سی امین اجلاس سراسری ارائه کنیم.

ستار هدایت خواه نماینده ادوار مجلس و از شخصیتهای فرهنگی  برجسته استانی و کشوری با اشاره به نقش و جایگاه و همچنین ظرفیت متعدد مدارس تقویت اقامه نماز دانش آموزان گفت: توانمند سازی انجمن اولیاء و مربیان در خصوص شیوه های دعوت فرزندان و دانش آموزان به نماز می تواند ، باعث ارتقاء و گرایش بیش از پیش نوجوانان به اعمال عبادی شود.

کمیسیوم تخصصی نماز در کهگیلویه وبویر احمد تشکیل گردید

کمیسیوم تخصصی نماز در کهگیلویه وبویر احمد تشکیل گردید

کمیسیوم تخصصی نماز در کهگیلویه وبویر احمد تشکیل گردید

کمیسیوم تخصصی نماز در کهگیلویه وبویر احمد تشکیل گردید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا