اخبارکردستان

دومین نشست کمیسیون های تخصصی استانی اجلاس نماز در کردستان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: در حوزه نماز کارهای خوبی توسط ستاد اقامه‌نماز و دستگاه های اجرایی صورت گرفته است اما وضعیت مطلوب و مورد انتظار هنوز محقق نشده است و باید با نگاهی نو و برنامه ریزی دقیق، تلاش بیشتری در این زمینه انجام گیرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، در روز یکشنبه پنجم آذر ماه دومین نشست کمیسیون های تخصصی استانی اجلاسیه سراسری نماز با حضور ۱۲ دستگاه اجرایی استان کردستان برگزار شد.

در ابتدای جلسه عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از حضور حاضرین در جلسه و تبریک به مناسبت سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی(ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، توضیحاتی درخصوص مطالبی که در جلسه قبل عنوان شده بود، ارائه داد.

وی گفت: همانگونه که در جلسه قبل ذکر شد کمیسیون های تخصصی اجلاسیه نماز با هدف بررسی برنامه ها و کارهای انجام شده و ذکر دلایل برنامه های محقق نشده و پیشنهادات و برنامه های آینده تشکیل شده است.

عظیمی با اشاره به به جزئیات و چگونگی جمع بندی گزارشات افزود: برنامه های محقق شده و محقق نشده و دلیل محقق نشدن برنامه ها و همچنین پیشنهادات و برنامه های آینده طی نامه رسمی به وزیر یا رییس سازمان منعکس شود و رونوشت به ستاد اقامه نماز استان انعکاس گردد و ستاد اقامه نماز استان نیز حاصل این کمیسیون ها را به ستاد اقامه نماز کشور ارسال خواهد کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز با تاکید بر ارسال گزارشات حداکثر ظرف دو روز آینده گفت: در حوزه نماز کارهای خوبی توسط ستاد اقامه‌نماز و دستگاه های اجرایی صورت گرفته است اما وضعیت مطلوب و مورد انتظار هنوز محقق نشده است و باید با نگاهی نو و برنامه ریزی دقیق، تلاش بیشتری در این زمینه انجام گیرد.

در ادامه سایر حاضرین در جلسه نکته نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون اقدامات انجام شده و موانع و مشکلاتی که در مسیر توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین جوانان وجود دارد  را ارائه کردند.

دومین نشست کمیسیون های تخصصی استانی اجلاسیه سراسری نماز برگزار شددومین نشست کمیسیون های تخصصی استانی اجلاسیه سراسری نماز برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا