اخبارخراسان رضوی

کمیسیون تخصصی اجلاس نماز فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، با حضور قائم مقام، معاونین و دبیر اقامه نماز، نشست کمیسیون تحصصی اجلاس نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شنبه چهارم آذرماه برگزار شد.

در این جلسه موانع و راهکارهای ترویج فرهنگ نماز در بین نسل نو مطرح و اعضای حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر راجع به مشکلات، موانع و راهکارهای اقامه نماز نسل نو پرداختند و راهکارهایی را برای ترویج فرهنگ نماز مطرح کردند.

در پایان این نشست مقررشد دوره های توانمندسازی اقامه نماز برای معلمان مدارس و مربیان مهدهای کودک برگزار شود. همچنین از ظرفیت های موجود در دانشگاه، حوزه و جامعه نخبگان برای ارتباط بیشتر با نسل نو ارتباط بیشتری برقرار شود.

آشنایی بیشتر مبلغین فرهنگی و مذهبی با شیوه های ارتباط نسل نو، برگزاری دوره های توانمندسازی اقامه نماز برای معلمان مدارس و مربیان مهدهای کودک، انتشار فراخوان ایده برای راهکارهای اقامه نماز برای نسل جوان و نوجوان و… از برنامه ها و راهکارهایی بود که برای اقامه نماز نسل نو در نشست کمیسیون تخصصی اجلاس نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

کمیسیون تخصصی اجلاس نماز فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تشکیل شد کمیسیون تخصصی اجلاس نماز فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تشکیل شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا